Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg szeretnék keresni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnék keresni valakit akivel szerintem nagyon elcsúszott a kommunikáció és lényegében meg akarom neki mondani, hogy érzek valamit. Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Ráadásul én vagyok a nő. Sose csináltam ilyet, de nem bírom kiverni a fejemből. Azt érzem marhára elcsúszott köztünk a kommunikáció, ott akkor sok minden nem is tudatosult bennem, nagyon hülyén viselkedtem. Ő is eléggé. Sose voltunk egy pár és nem tudom lehetnénk-e valaha, de azt érzem ha nem mondom el neki mit gondolok, akkor abba belebolondulok. Utaznom is kéne, de az se érdekel.


Nagyon hülyén váltunk el egymástól, lehet látni se akar vagy azt hiszi én nem akarnám látni (joggal hihetné). Hülyék voltunk szerintem mindketten, de bánnám ha nem öntenék tiszta vizet a pohárba és simán lehet, hogy pofára esek, de ez az őrlődés ezerszer rosszabb.


Írnék neki, hogy találkozzunk, de egyszerűen nem tudom mit írhatnék konkrétan, félek is kicsit. Mit írhatnék?


2023. aug. 23. 13:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,hogy mi volt ami miatt megszakadt a kapcsolat.Lehet te most így fogod fel,hogy hülyék voltatok,de nem mindegy mi volt a körülmény.
2023. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Egymásba gabalyodtunk párszor, egyszer le is feküdtünk, a kémia baromi jó. Szerintem (és azon barátoknak is akiknek részletesen elmeséltem) az a meglátásom/meglátásuk, hogy nem semleges felém, de van benne valami ami visszatartja. Alacsony önbecsülés szinte biztos. De úgy tesz, mintha nem lenne semmi és mintha rendben lenne. Máskor meg szinte láttam rajta, hogy mintha el akarna mondani valamit, de mégse. Mintha őrlődne. Nem feltétlen abban, hogy kapcsolat vagy nem kapcsolat.


Én is hasonlóképp vagyok. Eleinte nem éreztem semmit, csak vonzalmat. Talán csak mostanában realizáltam, hogy talán én többet érzek vagy inkább elkezdett érdekelni. Értékes embernek tartom. De nekem is megvannak a saját démonjaim, amiket most sikerült igazán tudatosítani. Félek érzelmileg igazán megnyílni egy férfinek, mert félek a saját sebezhetőségem felvállani. Ezért én is úgy viselkedtem mint akiről minden lepereg és akit tök hidegen hagy a másik. Ez persze nem igaz.


Amikor rá akartam kérdezni, hogy hányadán állunk, ezt sikerült borzalmasan tálalnom, nem is azt mondtam amit szerettem volna, féltem. A csalódástól, a megnyílástól. Szerintem hasonlóképpen érezhet, persze nem tudom biztosan. Én hülyén közelítettem, ő hülyén reagált. Ő szerintem nem semleges, próbálta azt mutatni, de nem az volt az érzésem, én is azt mutattam, de nem vagyok semleges.


Szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba. Bocsánatot kérni, elmagyarázni, hogy miért viselkedtem úgy ahogy. Illetve biztosítani, hogy ha akar valamit mondani, mondhatja. Nem rólam, bármirő. Hátha ez neki is ad némi löketet, ha más nem.


Nem akarok többé félni az érzelmi megnyílástól, nem akarok többe így élni. Nem feltétlen azért, hogy összejöjjünk, csak bűntudatom van. Ha jól alakulna, persze jó lenne, de nem várhatok semmit. Csak azt szeretném ha meghallgatna.

2023. aug. 24. 21:56
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerelmet vallhatnal, de nem lenne semmi belole, akkor azert tiprodnal. Nem jon ossze, szenvedsz, ennyi.
2023. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes. Én se tudom pontosan mi ez. De amúgy ez arról is szól nekem elsősorban, hogy a félelmeimen túllepjek és valahol el kell kezdeni, tétje úgy sincs. Amúgy írtam neki és tök normálisan reagált és elvileg találkozunk ha nem mondja le v valami. Aztán majd meglátjuk mi lesz vagy mi nem.


Én se tudom azt mondani 100%-san hogy Őt akarom. De azt se, hogy nem. Majd lesz valahogy:D


Ha más nem, tapasztalatot gyűjtök es legközelebb okosabban intézem a dolgaim.

2023. aug. 26. 12:56
 15/26 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg közösségi oldalon? Ha ott pozitívan reagál, mondjuk elfogadja a barátnak jelolest, akkor el lehet mondani ezt. Én biztos nem keresnem meg személyesen.
2023. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Online írtam neki, hogy személyesen szeretném ha meghallgatná. Azt mondta, hogy benne van. Ha minden jól megy tudunk beszélni. Aztán, hogy az mit hoz magával az egy másik dolog.
2023. aug. 26. 15:25
 17/26 anonim ***** válasza:

Kicsit én is hasonló cipőben járok, azzal ellentétben, hogy én nem hinnèm, hogy valaha is bàrmit is érzett volna iràntam az illető, de az érzèseimről sem tud, valószínűleg. De èn màr úgy érzem, hogy ezt nem lehet helyrehozni, sajnos.. :/ Ha csak ő nem vallana előbb szerelmet :D de az nem fog megtörtènni.

Szóval kíváncsi leszek a végkifejletre, és szurkolok. :)

2023. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok :)
2023. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Na megdugott a depresszios kisebbsegi komplexuszos jokepu csavo es azota nem keres, ezert hirtelen beled nyilalt a tipik noi erzes (te:" mi az, hogy nem.keres") csak maga az egod az ami kivanja ezt a dolgot..
2023. aug. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19 Ez mitől tipik női érzés? Férfiak is aztán tudnak padlót fogni ha elmarad az elvárt rajongás és hanyagolva vannak. Szerintem magadból indulsz ki. Látod hogy a csávó találkozni fog a kérdezővel.
2023. aug. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!