Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen elfogadható még ha valakinek nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és lány (ha ez számít). Mindig is voltak céljaim, sokat tanultam, sima gimi mellett szakmát is csináltam, most már egyetemen tanulok, és nagyjából két éve dolgozom már. Vannak barátaim, csinálunk közös programokat. Szóval nem vagyok elszigetelve, de valahogy eddig még nem találkoztam olyannal akivel tényleg lehetett volna valami. Tetszett már pasi, mármint így külsőre, és egyszer nagyon szerelmes is voltam, de az esélytelen volt és ezt a tudtomra is adta az illető. Voltam randizni Tinderen meg ilyenen keresztül, de nagyon nem működött és csak egy kupac sz@rnak érzem magam utána. Tagnap a nőgyógyász akinél voltam a rendszertelen ciklusom miatt, kérdezte, hogy nem lehetek-e terhes, és akkor mondtam neki, hogy biztos, hogy nem, mert még nem voltam férfival, erre mondta, hogy ez kicsit már furcsa számára a koromban. És ezek után az egész vizsgálat feszült volt. Ezek után gondolkodtam el, hogy ez tényleg nagyon gáz?

2023. szept. 20. 12:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Akárhány évesen elfogadható, mert ez mindenkinek a magánügye, és senkinek sincs hozzá semmi köze
2023. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónàl a pont.. Ez kb olyan téma mint az anyagi helyzet. Senkinek semmi köze hozzá
2023. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én pont a másik véglet voltam, kérdező, de a végeredményt tekintve ugyanott álltam. Közel 50 felejthető kapcsolattal a hátam mögött kijelenthettem, hogy sohasem voltam szerelmes. Végül házasodni is "jobbat úgysem találok" alapon házasodtam. Hiba volt. Szépen éltünk ugyan, minden rendben volt a langyos pocsolyában dagonyázva, csak éppen az élet sava-borsa hiányzott. 18 év után talált rám, és persze, hogy fenekestül felforgatta az életemet. No,nem tartok mesedélutánt, csak azt akarom mondani, hogy nyugi! Majd jön valaki, aki kirángat Csipkerózsika-álmodból.
2023. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sssaszem ***** válasza:
Nekem sincs kapcsolatom, miért? MERT sajnos a fiúkat nem érdeklik a LOVAK!!! Mert én lovagolni szeretnék, nincs kedvem erre a kapcsolatra... nem érezném magam jól, mi van, ha nem szereti a lovakat. Na akkor vége a hobbimnak.
2023. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem baj, ha még mindig nincs kapcsolatod. Azzal szabad leélned az életedet, akivel egy hullámhosszon vagytok. Azonos a hobbitok a gondokoldástok, érdeklődési körötök stb stb.
2023. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!