Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy megváltozna ha velem lenne?

Figyelt kérdés
légyneg hogy van egy lány aki nekem nagyon bejön érzelmeket is táplálok iránta a hugom barátnője (egy évvel fiatalabb mint én) így sokat van nálunk és a minap a hugom mondta hogy én is bejövök neki ami jó csak egy a gond a lány elég sok embernek meg volt már a tágabb baráti körömben is 2 embernek meg volt tehát eléggé szabad leklkű megváltozhat ez ha netán össze jönnék vele vagy akkor is ugyan ilyen maradna? vagy inkább hagyjam az egészet?

2023. szept. 28. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért rohadtul nem mindegy, hogy kapcsolatban van, és úgy szexelget jobbra-balra, vagy szingliként voltak ezek a pasik.


Ha az első, nyilván felejtős.


Ha a második, ne izgulj ezen.

2023. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked red flag, azt kezeld is ugy.
2023. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén hagyjuk már ezt a kettős mércét. Én anno alkalmiban vesztettem el, de már huszonéves voltam, nem feküdtem le fűvel-fával. Persze aki nem ismert, az ezt nem tudhatja.


Miért baj az, ha egy nő szereti, élvezi a szexet és ezt nem titkolja? Nem ettől lesz k*rva és nem változtat semmit a személyiségen. Pont, mint a szüzesség v annak elvesztése.


Én se lettem attól r*banc vagy értéktelen v x, mert nem vártam a házasságig meg az örökkévalóságig.

2023. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is azt mondtam, hogy nem az számít, hogy valaki hány emberrel feküdt le, hanem az, hogy ha valakivel kapcsolatban van, azzal hűséges-e. Volt olyan barátnőm, aki még szűz volt, ellenben össze-vissza kavart mindenkivel. Konkrét félred*gás nem volt, de minden más igen. Meg olyan barátnőm is volt, akinek bőven két számjegyű volt (23 évesen) a partnereinek a száma, de ha kapcsolatban volt, akkor maximálisan hűséges volt.

Egyébként meg soha nem szabad arra alapozni, hogy majd XY miattam meg fog változni. Ha valakit nem tudsz elfogadni, akkor inkább bele se kezdj.

2023. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem hagyd. Aki ilyen könnyen adja magát az fiatalon nem fog megállni. Még ha magára is erőltet 1-2 évig egy komolyabb kapcsolatot, akkor sem fog kitartani melletted.

Undorító , de sok ilyen nő van.


És ezt tapasztalatból írom, férfiként. Inkább keress olyat akinek más az értékrendje. Ezt a lányt meg kezeld úgy , mint ahogy ő kezeli a férfiakat.

2023. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne imponáló az biztos ahogy neked sem az, kérdés hogy mennyire zavar,hogy megvolt már 2 másik barátodnak.
2023. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nők is szeretek szexelni! Mi ezzel a baj? 3,4 tökéletesen leírták ennek a fogalmát.

Nem abban a világban élünk már ahol egy nőt le kell nézni azért, mert sok partnere volt..nekünk is vannak szükségleteinek és bizony mi is szeretjünk néha a kalandokat és az újdonságokat.Nyilván nem fűvel-fával..

2023. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok es az első baratom volt olyan, hogy 20 évesen már több mint 10 barátnője volt. Nyilván az eleje még ilyen tini kapcsolat es hetente kb cserelgette a lányokat. A vége felé persze volt 1-2 hosszabb max 1 éves kapcsolata. Na gondoltam én majd miattam megváltozik. Hát nekem Nem jött be. Kavart- fűvel fával mellettem. Szóval vannak ilyenek. De most nem lehet tudni, hogy az általad említett lány milyen. Őszintén szólva számomra ez nem egy jó jel, lehet a korábbi negatív tapasztalatom miatt.
2023. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!