Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, de még nem mondta, hogy szeret. Ti rákérdeznétek mit érez, vagy az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nyilván nem akarom kierőszakolni, csak érdekel azért, hogy hogy látja egyáltalán ezt, vagy merre alakul benne... Nem akarok úgy járni, hogy fél - 1 év után majd nagy nehezen közli, hogy bocsi nem lettem szerelmes. De úgy érzem eleg idiótán hangzana ha barhogy is rákérdeznék erre.

Korábbi kapcsolatokban nem volt ilyen probléma, hamarabb eljutott erre a szintre a kapcsolat.

Tettei alapján amúgy nem hinném, hogy van okom kételkedni, de na.

Én szeretem tudni mit érez a masik es nem csak találgatni.

En vagyok a nő, de gondolom ez lejött a kérdés alapján is😅



2023. okt. 2. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Aki eleve 3 honapon belul se mondja en nem lennék ilyenben.

Elso nap is lehet szerelmesnek lenni mégha csak pár honapig is tart legalabb addig ne játszmázna.

2023. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én is kezdek elbizonytalanodni. Főleg, hogy amúgy sincs sok önbizalmam és mindig úgy voltam vele, hogy miért pont velem akarna lenni valaki
2023. okt. 2. 13:09
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Okés, de te mondtad neki valaha, hogy szereted? Gondolom te is így érzel, bár a kérdésedben sehol sem említetted, hogy szerelmes lennél belé. Arra nem gondoltál, hogy esetleg te mondd neki el először és rögtön utána kérdeznél rá, hogy ő is így érez-e? Lehet ő úgy van vele, hogy addig nem mondja ki, amíg te is, mert ő is bizonytalan, hogy vajon kölcsönösek-e az érzései.
2023. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Orál után sem mondja?, mert akkor tényleg nem szeret, vagy nem vagy elég ügyes.
2023. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Én nem merném először mondani, mert nagyon pofára esés ha ő meg azt mondja, hogy bocsi de én meg még nem.


Utolsó, hát valaki ne a szex meg az orál miatt mondja csak😂 Ez a része rendben van a dolgoknak teljesen egyébként

2023. okt. 2. 13:11
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
#5: Hát ha nem mered neki elmondani, akkor esetleg az maradt, hogy rákérdezel hogyan érzi magát veled ebben a kapcsolatban. Ha esetleg itt semleges választ adna, akkor szerintem már nyugodtan megkérdezheted, hogy akkor nem is érez irántad semmit? Nem is szeret?
2023. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem mondja, mert nem szeret. Kész. Nem neked kell először mondani, a férfiakba bele van nevelve, hogy mindent ők kezdeményezzenek, így ha akarná, mondaná neked. Nekem aki eddig nem mondta, az ki is jelentette, hogy nem szeret és nem is fog soha. Egyszer én mondtam előbb egy srácnak, na az ahogy írod pofára esés volt. Megfogadtam, hogy többet nem mondom először. Majd a következő srác nem mondta 2 hónapig, rákérdeztem, azt mondta, hogy "nem fogok olyat mondani, amit nem érzek". Úgyhogy szakítottam is. Igaza van az elsőnek, egy nap után is lehetsz szerelmes, ez nyilván nem egy mély érzelem még, de elég ahhoz, hogy elkezdj egy komoly kapcsolatot.


Szerintem mondd meg neki, hogy téged zavar, hogy ennyi idő után nem mondja, és készülj fel arra, hogy azt fogja mondani, hogy mert még nem érzi. 3 hónap alatt gondolom sokat együtt voltatok, szexeltetek is, nem igaz, hogy ennyi neki nem elég... Akkor vagy túl óvatos, de veled ne szórakozzon, vagy eleve nem is volt nyitott a szerelemre, csak kellett neki valaki, akivel dughat.


Sajnálom. Jön majd jobb, aki mondani fogja pár héten belül :)

2023. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, én is valahogy így gondolom :(

Exemnek amúgy én mondtam először ki, de ott valahogy olyan egyértelmű volt az egesz helyzet meg nyilván ő is mondta (csak nem merte elsőnek kimondani😅).

De ezen kívül mindig a férfi mondta először :(

2023. okt. 2. 13:22
 9/26 anonim ***** válasza:
63%
Csak kérdezem, nem elég érezni?
2023. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Én egy év után mondtam. Számomra ez a szó sokkal nagyobb jelentőségű, minthogy össze-vissza dobálózzak vele. Ebből a tanulság csak annyi, hogy mindenki máshogy áll hozzá, ergo nem tudsz leszűrni semmi reálisat a magadból kiinduló feltételezésből.
2023. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!