Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, de még nem mondta, hogy szeret. Ti rákérdeznétek mit érez, vagy az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nyilván nem akarom kierőszakolni, csak érdekel azért, hogy hogy látja egyáltalán ezt, vagy merre alakul benne... Nem akarok úgy járni, hogy fél - 1 év után majd nagy nehezen közli, hogy bocsi nem lettem szerelmes. De úgy érzem eleg idiótán hangzana ha barhogy is rákérdeznék erre.

Korábbi kapcsolatokban nem volt ilyen probléma, hamarabb eljutott erre a szintre a kapcsolat.

Tettei alapján amúgy nem hinném, hogy van okom kételkedni, de na.

Én szeretem tudni mit érez a masik es nem csak találgatni.

En vagyok a nő, de gondolom ez lejött a kérdés alapján is😅



2023. okt. 2. 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%

Hűűű, jól le lettem pontozva, remélem lassan jönnek fel pasik is az oldalra! ;-)

N.

2023. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

9-es nem, nem elég mert ha valaki szeret az mondja is ki. Ha erre nincs késztetése az nem szeret.

Lehet csak elvan velem és ennyi.


Jó hát nekem az meg nonszensz hogy 1 évig elvagytok, meghitt pillanatok stb és akkor sem mondja ki valaki.

Én ezt nem bírnám, biztos van aki igen. Amúgy sajnos általában jók a megerzeseim..

2023. okt. 2. 13:32
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

12.

Szóval jobb, ha akár hazudik, csak mondja...

2023. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem gáz, volt már jó néhány komoly kapcsolatom, ki sem bírtam volna, hogy NE mondjam ki, általában pár hét, max 1 hónap után...50/ f.

Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy mit érez irántad...

2023. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
13-as: Nem, de ha nem érez így mondja meg őszintén. Mindenkinek jobb úgy
2023. okt. 2. 13:47
 16/26 anonim ***** válasza:
15. A lényeg amit Te is írtál, az "érez", ha nem érzed, nem mindegy, hogy mondja vagy sem...
2023. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%

Egyik barátomnak se mondtam még. Sőt nekem is max olyan mondta aki egyértelműen csak dugni akart. Ki is nevettem.

A volt férjemnek mondtam, de ő szinte kierőszakolta belőlem.

A mostanival se mondtuk soha, pedig nagyon egyértelmű. Mással is volt hogy éreztem. A szavak néha csak elrontják az egészet. Meg nem is az számít. Egy diszkóban 10 perc után kapsz szerelmi vallomást, egy párkapcsolatban viszont lehet sose mondja ki, de a tetteiből, a nézéséből, az öröméből mikor meglát, egyértelműen lejön.

N

2023. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt. A tetteiből viszont nem voltak kétségeim, sőt, sokáig aggódtam nehogy idő előtt szerelmet valljon nekem (én akkor még nem voltam az, de tudtam, hogy leszek, csak kell még egy kis idő. Ez kb akkor volt, mikor 1 hónap randizgatás után hivatalosan egy pár lettünk).


Ezért elhatároztam, hogy amint lehet bevallom neki. Amint érzem és nehezebb lenne nem mondani.


Mondtam is, egy random pillanatban. Nem mondta vissza, de nem is vártam, vagyis örültem neki. (Azóta is úgy szeretem, ha olyankor mondjuk, amikor kibukik, nem pedig amikor "kell" azaz találkozáskor, lefekvés/kelés illetve válaszként)

Ekkor pár hete már egy pár voltunk.


Ő később mondta, csak mikor már kb 3 hónapja együtt voltunk. De addig is tudtam, hogy szeret és komolyan gondolja ezt.


Aztán egy random pillanatban vallott szerelmet. És nagyon örülök neki.


Azóta is együtt vagyunk, mostmár 1.5-2 éve. Együtt élünk és tervezünk hazasodni meg családot alapítani. Az első fél-1 évben mindketten ritkán mondtuk ki ezt, de aztán besűrűsödött eléggé.


Azt javaslom, hogy beszélgessetek először szeretetnyelvekről. Adhatsz időt még neki, ha egyébként nincs kétséged a kapcsolatotokat illetően (minden más módon kifejezi a szerelmét).

Ha nem vagy biztos abban, hogy szeret, akkor kérdezz rá. Ha tudod, hogy szeret, akkor meg mondd, hogy neked fontos, hogy szóban is kifejezze.

2023. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

De ha egyértelmű, akkor hogy lehet nem kimondani? Nem értem.


18-as kommentelő, de amikor te kimondtad, ő meg nem, azt hogy tudtad kezelni? Szerintem nekem úgy padlóra tenné az önbizalmam hogy inkább nem talalkoznék többet vele. Ezért sem mondanám én először.

2023. okt. 2. 15:12
 20/26 anonim ***** válasza:
#19: De nem mindenki beszél könnyen az érzéseiről kérdező. Főleg nem egy férfi. Arról nem tudsz csak az alapján megbizonyosodni erről, hogy majdnem 3 hónapja jártok, az is lehet hogy nem, az is hogy igen. Ennyi nem elég ahhoz, hogy rövidre zárd a dolgot.
2023. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!