Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi mennyire érzi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyire érzi az ilyesmit szex közben?

Figyelt kérdés
Nekem volt előtte egy barátom, de nem illettünk össze szexuálisan és egyáltalán nem volt kielégítő. Ennek már két éve hogy szakítottunk, és azóta én nem kerestem aktívan párt, csak úgy sodródtam. Viszont most nagyjából egy hónapja randizom egy kicsit idősebb férfivel (ő 26 én 22) és tegnap este lefeküdtünk, viszonylag spontán módon. Nekem még ilyen jó szexben és orgazmusokban (kettő is volt :D) soha nem volt részem. Utána úgy éreztem magam mintha lenyomtam volna vagy 5 edzést, és az utána lévő jóleső fáradtság is meg 5xözve. Utána átölelt, ilyen “kiskifli-nagykilfi”-ben, és bár nem terveztem ott aludni, szinte rögtön elaludtam. Reggel az ágyában kávéztunk, én esküszöm nem tudtam, hogy ez ilyen jó lehet. Szerintetek érezte hogy mit éreztem? Mit gondolhat rólam?

2023. okt. 14. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mondd el neki a biztonság kedvéért! Nem érdemes mindig elvárni, hogy a férfi ráérezzen dolgokra.
2023. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda van érted, működik a kémia nagyon akkor érzi, ha csak kanos, akkor értelemszerűen nincsenek mögötte érzelmek csak testi kielégülés.
2023. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez a részéről most még nem is volt esetleg több, most még alakíthatod a dolgokat, mondhatod, hogy ez fantasztikus volt, jól érezted magad, stb.
2023. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Egy dolgot nem értek, de tényleg. Szerelem témakörben vagyunk, vagyis szerelmes vagy. Miért az izéért fekszel le vele ha nem vagy biztos az érzéseiben irántad, vagy abban, hogy mi a célja? Nem tudom mióta ismered, de ha jóformán csak ismerős szinten vagytok sehogyse világos miért szexeltél vele szerelmesen. Rendben van vonzalom miatt, de jó lesz neked ha elutasít, kidob netalántán? Először ismerkedni kellene, lefektetni ki mit szeretne, nem szex után kérdezősködni főleg Gyakorin. Egyébként nyugodtan lehet, hogy többet érez, de az is, hogy szexpartner/dugópajti leszel. Te rakod szét a lábaid, miért nem lehet odafigyelni kinek teszed? Elkapott a hév? Ha ember vagy akkor gondolkodni nem ártana.
2023. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Ahh... bocsi az offért, de hol, hogyan találtatok egymásra? Én csak a rakás semlegest gyűjtögetem össze társkeresőről :( Pedig pont ilyenre vágyom, és attól tartok, hogy míg élek, nem leszek képes belenyugodni, hogy sosem adatik meg.
2023. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Hol nem szarja le? A saját élvezetei számát tartja csak fejben mindenki.
2023. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Biztosan érzi- a figyelmes szex

a kiskifli-nagykifli, az együttalvás és a reggeli meghitt beszélgetős kávézás az ágyban, stb. nem a kalandoknak jár. Ha ügyes vagy, akkor megtaláltad a párod.

2023. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg érezte, de s pasik örülnek, ha megmondjuk nekik.
2023. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Biztos látta rajtad, hogy nagyon élvezted, de meg is mondhatod neki, valószínűleg jól fog esni neki.
2023. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez marha jól hangzik, sztem mond el neki, meg esetleg kérdezd meg ő hogy érezte magát :D
2023. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!