Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi mennyire érzi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mennyire érzi az ilyesmit szex közben?

Figyelt kérdés
Nekem volt előtte egy barátom, de nem illettünk össze szexuálisan és egyáltalán nem volt kielégítő. Ennek már két éve hogy szakítottunk, és azóta én nem kerestem aktívan párt, csak úgy sodródtam. Viszont most nagyjából egy hónapja randizom egy kicsit idősebb férfivel (ő 26 én 22) és tegnap este lefeküdtünk, viszonylag spontán módon. Nekem még ilyen jó szexben és orgazmusokban (kettő is volt :D) soha nem volt részem. Utána úgy éreztem magam mintha lenyomtam volna vagy 5 edzést, és az utána lévő jóleső fáradtság is meg 5xözve. Utána átölelt, ilyen “kiskifli-nagykilfi”-ben, és bár nem terveztem ott aludni, szinte rögtön elaludtam. Reggel az ágyában kávéztunk, én esküszöm nem tudtam, hogy ez ilyen jó lehet. Szerintetek érezte hogy mit éreztem? Mit gondolhat rólam?

2023. okt. 14. 11:04
1 2
 11/18 NincsFelhasznaloiNevem válasza:
15%
2 orgazmusod volt s már el is vagy ájulva? 2 az lofasz ha a pasi jól csinálja a dolgát 😁
2023. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

11.


Na, itt a "szakértő", aki valahogy pont gyakorin van, ezt a meglepetést...

2023. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

11

Nagyon el vagy tévedve bro, a legtöbb nőnek 2 orgazmusa van vagy még annyi se.

2023. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

11

Amíg anyádon kívül nem láttál nőt előben addig ne írj ebbe a kategóriába!

2023. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

11es

Sajnálom a nőidet, ha egyáltalán voltak.

2023. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NincsFelhasznaloiNevem válasza:
0%
Mennyi luzer, Istenem. Nem vagyok mai gyerek, mint ti. Szerintem több tapasztalatom van. Igenis nagyon sok múlik a pasin h a no hányszor élvez el. Az h max 2-nel leragadtatok, nem az én hibám.
2023. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Jólvan nőcsábász.
2023. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Mkst azt akarod tudni h ő erezte e az orgazmusod? Hat persze h erezte, vagy azt h szerelmes vagy? Azt meg latja a nezesedbol meg h ott maradtal kavezni aludni nemmledig ruha fel azt viszlat
2023. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!