Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális féltékenység? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális féltékenység? 18L

Figyelt kérdés
Szóval van a pasim egy igazi kis baba mindig féltékenykedik én meg kicsit hütlen típus vagyok szeretném ki próbálni valaki mással is amibe ugy tunik ő bele betegedne. Ha chatelek más pasikkál már egyből féltekeny és én ezert nem haragszok mikor mondtam neki hogy milyen pasit akarok nagy farkút stb meg akarok menni bulizni ő sírt szó szerint a kis macim de nem az a megjátszott sírás hanem az az őszinte. Egyébként ő 45 én 19leszek. Néha bele akar szólni az oltozkodesembe is de az ritkább esett azt kifejezeten nem szereti ha magamról posztolok mostanában már nem szoktam vagy ritkán.nagyon szeretem nagyon kis édes magas külsőleg is tetszik belsőleg is okos minden.

2023. okt. 15. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Jó ebédhez szól a kamukérdés!
2023. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Kamu.
2023. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
A trollkérdések és a szánalmasak között elég kicsik a határok, erre figyelj jobban.
2023. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Vssarnai kamus..
2023. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
De gáz ez a kérdés
2023. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
🥱Még egy kicsit se hihetetlen ez a kérdés. Máskor jobban gondold át milyen kérdést írsz ki.😑
2023. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Hiába egyértelmű kamu, ettől még van ilyen. Ilyen az, amikor egy kisgyerek együtt van egy még 19 éves kamasszal, akinek még nincs nagy figyelmessége, értékítélete, önismerete.
2023. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!