Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm a hangomra alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a hangomra alszik el, mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egyelőre messze lakunk, úgyhogy heti 1-2szer tudunk találkozni.

Már egy ideje rendszeresen megkér, hogy hívjam fel, mert csak a hangomra tud elaludni.

Hát először kicsit rossz néven vettem, de azt mondta ez nem rossz, mert biztonságot ad a hangom neki.

Azóta párszor videoszexchateltünk is, ami előtte még sosem volt, úgy érzem kicsit nyitottabb.

Lehet jó irányba megy a kapcsolat, vagy ez egy hirtelen fellángolás nála? Lehet a jövőben többet fogunk szexelni? (1 hónappal ezelőtt tabu téma volt a szex, azt mondta szorong ha beszélünk róla, most pedig ő kapja elő a mellét random egy videochat alkalmával)



2023. okt. 26. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Az nem szex :DD A szex az sokkal jobb annál, mint hogy te ott a telefonoddal képzelegsz.
2023. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért vetted ezt rossz néven?
2023. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Te miért vetted rossz néven hogy nem szex? Mikor az tényleg nem szex. Sorry.
2023. okt. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Valami nagyon nagy baj lehet nálad a toronyban, ha te képes voltál ezt rossz néven venni.
2023. okt. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

"csak a hangomra tud elaludni.


Hát először kicsit rossz néven vettem"


Oviban még oké a "fúj, hozzám ért" hozzáállás. Majd ha majd mész kisiskolába, akkor már jó érzés lesz, hogy a hangod jó a szerelmednek.

Milyen ügyesen tudsz írni a 4-5 éves korod ellenére.


idióta....

2023. okt. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon fáradoznál, hogy közelebb költözzetek, ahelyett hogy a barátnődről írogatsz kérdéseket neten, meg szexnek nevezed azt amikor nincs is semmiféle nő a közeledben.
2023. okt. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt vettem rossz néven, hogy szerinte unalmas a hangom, mert szó arra alszik, előtte altatót szedett.
2023. okt. 26. 07:52
 8/17 Oldfire ***** válasza:
32%
Az én párom másvalamitől alszik el....
2023. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mitől?
2023. okt. 26. 07:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem hogyan lehet videochat, vagy beszélgetés közben elaludni. A videochat meg nem szex.
2023. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!