Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm a hangomra alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a hangomra alszik el, mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egyelőre messze lakunk, úgyhogy heti 1-2szer tudunk találkozni.

Már egy ideje rendszeresen megkér, hogy hívjam fel, mert csak a hangomra tud elaludni.

Hát először kicsit rossz néven vettem, de azt mondta ez nem rossz, mert biztonságot ad a hangom neki.

Azóta párszor videoszexchateltünk is, ami előtte még sosem volt, úgy érzem kicsit nyitottabb.

Lehet jó irányba megy a kapcsolat, vagy ez egy hirtelen fellángolás nála? Lehet a jövőben többet fogunk szexelni? (1 hónappal ezelőtt tabu téma volt a szex, azt mondta szorong ha beszélünk róla, most pedig ő kapja elő a mellét random egy videochat alkalmával)



2023. okt. 26. 00:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

9#

Szerintem egy jó alapos szexre gondolt a 8# . De olyanra ahol ténylegesen együtt vannak.

2023. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ez az első kapcsolatod. Ne aggódj, jó lesz ez.
2023. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Jajistenem, de rosszindulatúak itt egyesek.

De ezek szerint senki nem veszi rossz néven, ha a másik bealszik, miközben hozzá beszél:D Ezek szerint ti magatok sem tartjátok érdekesnek vagy izgalmasnak azt, amit mondotok:D


Kérdező

Azt, hgoy hova tart a kapcsolatotok, mittudomén, nem vagyok jós.

Az mindenesetre jó jel, hogy láthatóan egyre jobban kötődik hozzád és oldódnak a gátlásai. Mondjuk nyilván nem ártana jóval több személyes kontaktus, mert ha az nem lesz meg, akkor egy idő után egyszerűen az online térben reked az egész, elfogy a türelem és nem lesz az egészből semmi valós.


Az elalvás meg... igen... sok nő csinálja ezt:D

Nem kell nagy dobra verni, ilyenkor mesélj valamiről ami téged érdekel, tudod hogy amásikat kevésbé.. mondjuk valami érdekes tartalom amit hallgattál, néztél vagy ovlastál. Mi férfiak úgyis szeretünk magyarázni:D

Én ilyenkor az űrkutatás aktuális híreiről szoktam beszélni, de a szerepjáték rendszerek működése is teljesen jó téma:D Meglepő módon amúgy annak ellenére, hgoy bealszik rajta, mégis tud meglepő részleteket visszamondani másnap. Pl hog ymilyen vastag egy napvitorla.

2023. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas a hangja, hanem megnyugtató, kellemes. Mint a fehér zaj, pont olyan frekvencia, amitől ellazulsz.
2023. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
13as vagyok, hogy lehúztak azok akiknek 0 tapasztalatuk van XD
2023. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A videós szexchat az nem szex.

A barátnődnek és neked is van valami beütésed.

2023. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Heti 2x találkoznak. Mit nem lehet ezen érteni? Csak 2 szex van náluk egy héten, máskor videóhívásban kéjelegnek egymásnak.
2023. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!