Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 fölött, férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött, férfiként milyen szerelembe esni? Másabb mint huszon évesen? Többi lent👇

Figyelt kérdés
Mit éreztek? Vannak pillangók? Mennyire tudjátok kontrolálni ne csináljatok magatokból hülyét?

2023. okt. 26. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Sokkal màsabb, rosszabb. Nem az a felhőtlen felemelő érzés mint 16 èvesen…
2023. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
30 felett nincs szerelem.
2023. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1 es miert?
2023. okt. 26. 11:24
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

A szerelem az mindig jó érzés,ne beszéljetek már badarságokat.

Egyféle szerelem van, és azt érzeheted 15,20, és 65 évesen is.

2023. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

1es vagyok.

Mert 30 felett már nagyon sok a külső befolyásoló tènyező…

2023. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Boven jol ismerjuk ilyen korra vagy afelett mar az embereket , nem kergetjuk illuzioba magunkat, nem szeretunk felesleges koroket futni,nem eroltetjuk ra masra magunkat mert tudjuk az hamis kapcsolat lenne.. szeretni ugyan ugy tudunk mint 20 evesen ,de mivel bolcsebbek lettunk ezert talan jobban odafigyelunk a masikra. Nem minden 30 eves vagy feletti ferfi ugyan olyan es nem mindenki tanul a hibaibol. A bolcs emverek kecesebbet beszelnek. A 30 eves siman bele lat egy 20 evesbe. F
2023. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Embere válogatja. Van, aki 80 évesen is ugyanúgy szerelmes, mint tiniként, van, aki soha nem volt szerelmes, csak az elején új volt, hogy baszik, és keverte a szerelemmel.
2023. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os,hiába lát bele,a rózsaszín köd az rózsaszín köd.

Anyósom 62 évesen esett bele egy csávóba,jól meg is szívtuk

mindannyian,mert hiába mondtuk neki hogy azért óvatosan,

fél év alatt eladatta anyósommal a lakását,vettek egy házat,

a hiányzó részt hitelre,ami aztán azzal végződött hogy

anyósom el bukta mindenét,két milliója maradt a végén.

Ennyit arról hogy egy idősebb "bele lát a fiatalabba".

ha le száll a köd,akkor le száll,tökmindegy hány éves vagy.

2023. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem minden életkorban szerelem, csak ahogy telnek az évek, mindig egy tapasztaltabb és bölcsebb ember lesz szerelmes (jó esetben).
2023. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem attól függ mennyi kapcsolata volt az embernek. Ahogy több emberrel lesz tele a fejed és a lelked biztos más kapcsolódni, átadni magad, csak Ő-t érezni.


Nekem kevés ilyen volt. Emiatt van talán, hogy megláttam egy lányt és olyat éreztem mint soha. Kb szerelem első látásra. Pedig 30 felett vagyok. Most jöttem rá hogy mennyire tudnék szeretni igazán.


Aki ilyenkor már túl van 6 kapcsolaton és egy váláson elhiszem hogy más

2023. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!