Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek esélyes, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esélyes, hogy egy egyetemi tanárnak megtetszik a diákja?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy a korkülönbség, 9-10 év.

Nekem bejön a tanár. Azt kell tudni, hogy egy kis egyetemről van szó, ahol általában a legtöbb ember és tanár ismeri egymást.


Jelenleg nem tanít. Egy visszahúzódó férfi, aki bár kedves és udvarias mindenkivel, de nem enged magához senkit sem közel.


Velem mindig nagyon figyelmes. Ha meglát, mosolyog. Mindig odajön hozzám szót váltani az egyetemen belül is. Volt olyan, hogy meglátott és leült hozzám kávézni. Ha segítségre van szükségem azonnal reagál, segít. Személyesebb témákról is érdeklődik, pl. hogy vagyok, minden rendben velem, stb. Úgy vettem észre, hogy velem engedékenyebb (amikor órákat tartott). Facebookon ismerősök vagyunk. A Facebook-storyjaimat (majdnem az összeset) megnézi, valamelyikre reagál is (pl. könyvek vagy, ami számára érdekesebb). Előfordult, hogy érdeklődött az államvizsgám iránt, és hagyott egy messenger üzit. Születésnap, nőnap alkalmából felköszönt. Ha írok neki, azonnal válaszol, akár e-mailről legyen szó, akár üzenetről. Előfordult, hogy egy csoporttársammal aznap, egyszerre írtunk neki egy e-mailt. Ő fontos dolog miatt, én csak egy apróság miatt. Ő 1 hetet várt a válaszra, én 10 perc múlva választ kaptam.


Nagyon sok apróság van még ezeken kívül, de ami talán a legfontosabb, hogy egyik hallgatóval sem ilyen. Nem közvetlen, inkább távolságtartó. Az egyik barátom is észrevette és szóvá tette, hogy neki nagyon fura, merthogy ez a férfi távolságtartó másokkal szemben, velem pedig túl közvetlen.


Lehet csak szimpátia vagy annál több is van benne? Én részemről nem lenne gond. Nem én vagyok a legjobb tanuló az egyetemen, viszont jól teljesítek, ha ez számít. Sok tanár kedvel. Lehet csak ez van benne? A külsőmről annyit, hogy az egyetemen a fiúk nagy százalékának tetszem.


2023. nov. 5. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy neki is tetszel, sőt, érdekled is őt. De ennél többet ez alapján megállapítani nem tudunk. Mit tudsz a magánéletéről?
2023. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Én 1 évig találkozgattam a volt tanárommal.

Azóta tudom hogy tanárral soha többet 👌

Kőműves , szoba festő, pék, szakács, inkább . Férfiasabbak, minden szempontból .

2023. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ez elég gáz,hogy mások rovására csinálja. Ha normális fazon lenne,akkor vagy elhívna randira,de közben akkor az egyetemen ő nem foglalkozna az ügyeiddel,vagy megvárná amíg végzel.

Ez a töketlenkedés sem szimpi :/

2023. nov. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy tényleg töketlenkedik.

Neked nem jönnek be inkább a férfias pasik?

Erre várhatsz, majd neked kell kezdeményezni…. Esetleg udvarolni is…

2023. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!