Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gaz ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha valakinek a face profilkepe a parjaval van?

Figyelt kérdés
2023. nov. 14. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Ultragáz: azért, mert 3 hónap múlva meg tök mással lesz, de előtte mindenkit behülyítenek, hogy: "Wháv, mi vagyunk az álompár".
2023. nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Ez így önmagában nem gáz, de az szerintem igen, amikor csak az egyiküknek van közös, a másiknak meg nincs.


Még tiniként foglalkoztam ilyenekkel és két kapcsolatom volt ezidő alatt. Mindkétszer nekem közös profil és borítókép volt, amiket be sem lájkolt (szívecskézés akkor még nem volt). Azt mondta, hogy ő azért nem tesz ki új profilképet, mert JÓL BEJÁRATOTT a mostani :D Mi a f.asz ez a szöveg? :D Na aztán szakítottam vele (nem emiatt), mit csinál egyből? Kitesz egy közös profilképet, na de milyet? Ugyanazt, ami nekem volt, csak ráközelített :D A másik srác sem tett ki rólam pedig ígérte, csak ilyeneken parázott állítólag hogy ki csináljon képet rólunk meg mit tudom én. Végül mondjuk tett ki közöset. De csak azután, hogy én leszedtem azt, ami volt, mert meguntam, hogy mindenki azt látja, hogy csak én szeretem őt.


Azóta eltelt 10 év és megfogadtam hogy profilképen csak egyedül leszek, és max az esküvőmről posztolok közös képeket, csak úgy nem (max storyba).

2023. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem rosszabb ha közös a fb-profiljuk. De ez sem mindig pl idősebb házaspárnál nem.


De még kellemetlenebb, mikor a feleségnek van, a férj meg csak azon keresztül tud üzengetni szülinap, ilyesmit valaki idővonalára, és a csajnak pont emiatt pluszban megvannak a férj volt osztálytársa kolléga, akit a nő amúgy nem is ismer. Na ilyen az igazi papucs, nagy valószínűséggel asszonyka nem enged saját profilt 🙁

2023. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, nem feltunoskodesbol gondoltam csak nem igazan szeretem a sajat arcom kitenni, ezert gondoltam hogy az talan jobb lenne mint egy semmit mondo kep. Nem vagyok annak a hive hogy minden hulyeseget megosszak instan vagy akar facen. Az sem celom vele hogy mindenki azt higyje hogy en csak “menozesbol” teszem ki hogy lassan h o az enyem es mennyire jol elvagyunk. Ertitek
2023. nov. 15. 22:05
 15/16 anonim ***** válasza:

"gaz ha valakinek a face profilkepe a parjaval van"

Igen, akkor, ha a párod nem akarja.

2023. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Miert ne akarna? Felre ne ertsetek nem azt akarom hogy neki is ugyan ugy en legyek vagy ertitek
2023. nov. 16. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!