Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 evesen nem dolgozik es az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 evesen nem dolgozik es az apja vasarol neki mindent, jogosan abrandit ez engem ki vagy ez semmiseg?

Figyelt kérdés

Markas ruhan kivul mast még nem lattam rajta, de rajottem hogy az apja vasarolja neki, es az apja ezt termeszetesnek veszi hogy o a 22 eves fianak mindent megvesz, autoja is tobb van a fiunak de az is mind az apja penzebol.

Nem tanul, nem csinal semmit ugy igazan, csak az autokkal uzletel amik vannak neki.

Amikor en ezekre rajottem, gyerekesnek gondoltam az elet teren, es elegge kiabranditott hogy mindene ami van semmibe se kerult neki mert az apja vette neki vagy eppen az apjae. De nagyon draga dolgokrol beszelek, kabrió meg ilyesmik.

Eltulzom?

Egyebkent en nem gazdag csaladbol szarmazom mint o, lehet ezert nem tudom megerteni azt az eletet amit ok elnek.


nov. 20. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Jogosak az erzeseim
Eltulzom
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
22 évestől még nem elvárható, hogy ezeket önerőből összeszedje. Van pénzük, miért kellene Csepellel járnia?
nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

De akkor nem az apjára kéne haragudnod? Hisz ő ennyit tudotr neki(a fiának) átadni, hogy mi az élet.

Nem tudott belole pl orvost nevelni. Valoszinu millios egyetemeket angol nyelvpktatást nem fizet neki.

nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

1-es


Az lehet, hogy nem elvárható, de az ilyen alakok a legritkább esetben szoktak "normálisak" lenni. Ezt úgy értem, hogy elszállnak előbb-utóbb, csajokat csak ürítésre (mert ugye neki minek komoly kapcsolat, ha ugrik rájuk az "összes" csaj), stb. tipikus "újgazdag" kölyök.


Egyetlen mentsége van, hogy 22 évesen (hiába tölti be valaki a 18-at) még gyerek az ember, de szerintem ez olyan 25 éves korig igaz, addig gyerekek vagyunk, majd utána lehet villogni (persze csak a saját pénzeden vett dolgokkal).

nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
50%
Eltúlzod. Ha arról lenne szó, amit a hármas írt, hogy amúgy egy kis hülyegyerek, az normális, hogy nem jön be, de te tárgyakon, ruhákon vagy fennakadva most épp. 22 évesen nyilván gyerekes, majd megkomolyodik, de nyilván nem kötelező vele lenned és várnod, amíg ez megtörténik, ha megtörténik.
nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Közöd?
nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne irigykedj.
nov. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

"22 evesen nem dolgozik"

v.ö.

"csak az autokkal uzletel amik vannak neki"

Miért az nem munka??

Amúgy meg senki nem kényszerít rá, hogy vele járj. Ha téged ezek a dolgok zavarnak, akkor keress mást.

nov. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Az a baj hogy akinek mindent megvesznek és megkap azt hiszi ez a természetes és alanyi jogon jár neki, el sem tudja képzelni, hogy más szülei nem így tesznek. Nem becsüli meg amit kap az apjától, neki ez természetes, és még menőzik is vele. Én az ilyet dobnám.
nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiábrándító az irigységed.
nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!