Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettentően hiányzik az érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően hiányzik az érintés viszont nem akarok szexkapcsolatot és úgy veszem észre, hogy csak akkor kapom meg ezt, ha belemegyek az ilyen kapcsolatba, ugye van remény?

Figyelt kérdés

A sztori kb annyi, hogy amúgy van körülöttem sok gyerek meg barátok akik teljesen kielégítik a normál igényeimet, viszont egy ideje már nincs szerelem az életemben és hiányzik az ilyen típusú fizikai kontakt. Kb a szex része érdekel legkevésbé, anno egy csomószor volt hogy belementem a szexbe, mert tudtam, hogy a másik nem akar többet, viszont én csak így kaphattam meg a fizikai érintést a másiktól, ilyenek pl a bújás, simogatás, cirógatás.

Viszont kétségbeesés miatt nem fogom magamnak megengedni, hogy csak azért szexeljek valakivel, mert nekem kell az érintés, mivel tudom, hogy nekem attól több, vagyis inkább más, kell.

Igazából csak megerősítést szeretnék, vagy pozitív történeteket, hogy lesz még jobb is 😅 vagy nem tudom.



nov. 22. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mostani férjem az, akivel végre ez is kölcsönös. Előtte volt egy hosszú házasságom, akivel jó volt az arány, csak mindig "kötelező" befejezés volt a szex, legalább felé "cserébe". Később egy pár éves kapcsolatom, ahol a másik nem igényelte annyira és nem is adott annyit, szóval ott mindig arra kellett várnom, neki van-e hangulata, mert általában nem szerette, ha kezdeményezek. Most viszont végre ez egyensúlyban van. Szeretem a szexet egyébként, de nagyon szeretek csak úgy ölelkezni, megmasszírozni, megsimogatni, megpuszilni egymást mondjuk amíg várunk a kávéfőzőre. Na szóval ez most nagy minőségi változás :) és csak tudlak biztatni, hogy férfiban is akad olyan, aki élvezi, szereti az érintést.
nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Egye fene, gyere megölelgetlek. De semmi szex. :D
nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél macskát az szeret dörgölődni. Kutya meg is nyal.
nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 polarbeer ***** válasza:
37%

Hú, ez most biztosan baromira fura, de ha ezt nőként írtad, akkor ez pont az, amit én most pasiként keresek.


Tartom az NNN-t, szóval most nincs szex, és nemrég volt egy lány, akinél ott aludtam. Neki pl. mindent megadtam, amit tudok, de mondtam, hogy én most nem akarok többet, csak bújjunk össze, és hadd simogassam. Na ez neki nagyon fura volt, nem volt még ilyen pasival :D

És szarul is jött ki az egész, mert ő nem bújós.


Szóval ha szeretnél egy garantáltan szexmentes cirógatós estét egy full laza, beszélgetős, jófej kutató biológus doktorandusz sráccal, akkor írj! :D


31/F

nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!