Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt? Ez szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Ez szerelem vagy csak szorongás?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel majdnem 1 éve úgy döntöttünk, külön utakon folytatjuk, mert sokat veszekedtünk akkoriban az ismerkedés alatt. Azóta is mindig rá gondolok és 1 hete ráírtam, mert már nagyon érdekelt mi van vele. Mondta, hogy neki is az eszébe szoktam jutni.


Na most az van, hogy azóta azt érzem, mintha a vérnyomásom az egekben lenne, nagyon erősen ver a szívem, ahogy régebben az ismerkedés alatt, és hányingerem van, enni alig tudok. Egész nap rá gondolok, nem tudnám megfogalmazni (régen se tudtam), hogy mit szeretek benne, de egyszerűen alig tudok másra gondolni. Viszont félek attól, hogy újra ismerkedjek vele, inkább csak barátkoznék. Ha eszembe jut annak a gondolata, hogy újra megpróbáljam vele, még jobban úrrá lesz rajtam a szorongás, valamiért nagyon félek már csak ennek a gondolatától is. De közben meg fontos személy nekem. Ha ez szerelem, akkor fogalmam sincs mi történt velem. 29 éves vagyok és már kinőttem ebből a "pillangó van a gyomromban" érzésből, nekem ez a tini éveim alatt volt jellemző inkább. Most, ennyi idősen, egyedül ő váltott ki belőlem ilyet, de abban se vagyok biztos, hogy ez szerelem. Nem lehet, hogy csak szorongás, esetleg a múltbeli történtek miatt?



dec. 12. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Infarktust ne kapjál, annyit nem ér az egész!
dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szorongas attol vn h viszonzatlan es tudja a tudatalattid csak nem akarod tudomásul venni.
dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem szerelem, ő miatta (is) szorongsz, ne barátkozz vele, tiltsd le örökre.
dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!