Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha rámozdultam a főnökömre?

Figyelt kérdés

Hétvégén céges buli volt, és egy kicsit többet ittam a kelleténél. Amikor kimentem a mosdóba ott volt a főnököm és megállított, hogy igyak vele egyet. Nyilván elfogadtam, utána pedig kimentünk cigizni, ahol magam sem értem miért, de megcsókoltam. Ő viszonozta, de utána észbe kaptam és mondtam neki, hogy sajnálom, nem tudom mi ütött belém, majd visszamentem az épületbe. Utána bejött ő is, nézett engem, de nem jött oda hozzám, szóval hívtam egy taxit és hazamentem.

Szerencsére máig szabin voltam, de holnap megyek dolgozni. Ő 31 éves, van három gyereke és egy felesége, én meg 24 vagyok. Tudom, hogy nem mennek jól a dolgok náluk, mert mindketten félrelépnek, de akkor sem jó ötlet egy családos emberrel kezdeni, aki nem mellesleg még a főnököm is. Egyébként régóta vonzódom hozzá, sőt szeretem is. Szívem szerint csak vele lennék. Én se vagyok közömbös neki, de arra nem mernék megesküdni, hogy kalandnál többet is akarna.


dec. 12. 19:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

Ő maga provokalta ki. Kicsit tapasztaltabb.


Vannak pasik akik mindent ugy csinalnak hogy a nő vallalja a felelősséget mintha az mászott volna rá mikozben a pasi csinalta meg ehhez a helyzeteket:D

Aztan persze ugy tesz mintha nem lenne képben. Azt varta majd le is sz.pod magadtol es elmondhassa ö ugyan nem tett semmit.


Szórakozik.

dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak élvezi, hogy valaki akarja, hogy valakinek fontos, mert a felesége más ágyát melegíti.
dec. 12. 19:22
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd bármilyen indokkal kirúg, ha terhes leszel a számára.
dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem voltam annyira részeg, hogy több minden történjen. De nagyon félek a holnapi naptól, vajon hogy fog velem viselkedni.
dec. 12. 19:25
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Meg akar majd.... és ha sikerül neki ha nem ki fog rúgni.
dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem fog kirúgni, mert nem ő a nagyfőnök. Ahhoz a nagyfőnök hozzájárulása is kell, ezekről ő dönt.
dec. 12. 19:31
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit lutri dolog ez a főnökkel kikezdés, mert ha lesz*pod az a baj, ha nem sz*pod le az a baj, szóval ez a van sapka-nincs sapka esete. Főnöktől jobb ilyen esetben távol maradni. Ha bármilyen szempontból kellemetlen lesz vele a viszony, úgy távolít el ahogy akar.
dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
A nagyfőnöknél bemoss téged és mehetsz.
dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A nagyfőnök titkárnője vagyok, ő nagyon becsüli a munkámat, nem rúgna ki miatta.
dec. 12. 19:34
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
8. Már csak azért is hogy tisztára mossa magát, ugye?
dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!