Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori szerintetek, hogy a párkapcsolatok elején (első fél év kb) az emberek más arcukat mutatják, mint amilyenek valójában?

Figyelt kérdés
És mi a helyzet akkor, ha fél éven belül megvalósul az összeköltözés? Akkor gondolom már kevésbé fenntartható.

dec. 18. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek gyakoriságáról tudtommal eddig még nem készült hivatalos statisztika, kérdező.
dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azzal indít hogy elriassza a másikat hanem a legjobbat hozná ki magából.

Sztem az első vita már elárul sokat.

dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Akkor én vagyok a kivétel, mert nem szeretem a megjátszást, színészkedést, "álszent" dolgokat! Valaki legyen real, és mutassa a rosszabb oldalát, mert az az igazi énje! Vállald fel magad! Légy őszinte! Ez az egyenes út... 🙏 33/N
dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenki a legjobb arcát mutatja, a hibáit elhallgatva mert le akarja nyűgözni a másikat.

Idővel benő a fejed lágya és rájössz, hogy nem érdemes őket elrejteni, mert akkor találod meg az igazit aki úgy fogad el ahogy vagy.

dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég gyakori szerintem, pedig nem kéne megjátszania magát senkinek.

Inkább törekedni kéne arra, hogy ne legyen eltitkolnivaló...

dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulfoldi arab es tarsai akkor gyakori 90% pontosaggal legalabb !
dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig kb mindig így jártam. Először minden fasza, utána kijött a bibi.
dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lakva ismerszik meg az ember.

Amit édesanyám mondott nekem az az,hogy figyeljem miként viselkedik amikor összeveszünk,akkor sokminden kiderül..és milyen igaza volt. :)

dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Inkább a mértékre kell figyelni, illetve hogy miben más.
dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem képmutatás, csak az elején az ember nyilván a szebbik énjét mutatja.

Én egyébként soha nem próbálkoztam olyasmivel, hogy tudtam, mit szeret a másik, és bár nem olyan vagyok, előadtam, hogy igen. Ez valóban a tudatos félrevezetés. Szerintem azért ez alapvetően elég ritka, inkább az van, hogy az elején az ember jobban alkalmazkodik, jobban meg akar felelni a másiknak.

dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!