Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani, hogy párommal több időnk legyen egymásra?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán kérdezzem meg neki hogy lenne jobb. Sajnos nekem van egy ingázós munkahelyem, ami miatt heti 2 nap kilőve. Nekem a szüleim is messze vannak, azért havonta 1x illik meglátogatnom őket, jellemzően igyekszem a mensimre tenni,de hát az se mindig hétvégén van. Nekem hétvégén nincs munkaidőm, de ha elmaradok valamivel, pótolni kell, mert egyetemi képzésre is járok. Időnként ő 60 órára van beosztva hetente.


Az a baj, hogy ìgy érdekes programokat sem tudunk szervezni, mert neki ügyeletek előtt muszáj kipihennie magát. Nincs az mint nekem, hogy 2,5 nap otthon hétvégén, sokszor csak 1 szabadnapja van, akkor főz, mos, takarít megy át szüleihez akár csak ebédre vagy segíteni (nem minden héten persze).Vagy ha 2 napja van szabad, az se hetvégére, hanem mondjuk egy szerda, meg egy szombat. Jó ha en is ilyen beosztásban lennék valahol, akkor végképp nem tudnánk találkozni. Este 18:00-19:00 előtt nem nagyon érünk haza alap munkarenddel sem. De ha már ilyen nehéz összehozni úgy, hogy közel is vagyunk egymástól, legalább bevásárolhatnánk néha közösen, vagy főzhetnénk együtt, mert ezeket alapból is kell.


Barátnőim szerint ki kell tartani, ha szeretem, mert most az én munkarendem sem tesz lehetőve túl sok szabadságot, az övé meg nem nagyon fog változni, amíg nem talál másik munkát. Próbálta, de legalabb 5 év munkatapasztalatot várnak el abban a poziban. Ott 24 órás műszak sem lenne.



dec. 19. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv a felnőtt világban!


Így van amúgy... akkor van időtök egymásra, ha nem főztök, nem takarítotok, nem mostok, nem látogattok szülőket.

😕


Ha nem hangolhatők össze a szabadságaitok (mert nagyrészével tényleg a munkáltató rendelkezik), akkor kezdjetek el csúnyán köhögni a telefonba a háziorvosotoknál, és hasonlók... nincs jobb ötletem sajnos 😃

dec. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez sajnos tényleg ilyennek tűnik. Azoknak az ismerőseimnek van csak ideje érdekesebb programokra járni, akik kizárólag este 17:00-ig dolgoznak, utána meg van idejük meg a hétvégék. Hát ez nálunk nem megoldható.
dec. 20. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!