Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezzel offoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel offoltam magam nála? Nagyon kínos?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy hülyeséget csináltam, és nem tudom már visszacsinálni.


2 éve nincs barátom, és egyedül élek ezért elég magányosan teltek már az elmúlt 3-4 hónapok, a szentestét és a karácsonyt a családommal töltöttem, de az mégsem ugyanaz, mint amit egy pasi tudna nekem adni, ezért én idióta részegen ráírtam az egyik srácra, aki nekem már régóta tetszik, csak nem éppen úgy ahogy egy normális ember ráírna arra, aki tetszik neki.

Szóval miután becsiccsentettem ráírtam és amúgy az elején jól elbeszélgettünk, már amennyire azt lehet beszélgetésnek nevezni, és a végén azt kérdezte hogy ő amúgy örül h ráírtam, de miért is írtam rá konkrétan, én meg azt írtam h mert magányos vagyok. Visszakérdezett h mit tehetne értem, én meg írtam neki h átjöhetne megdugni. De ezt így konkrétan, annyit írt h kedvel, de ne húzzam már fel meg viccnek hitte, én visszaolvastam a beszélgetést mert nem emlkeztem és ez nekem baromi kínos és azóta írt de nem merek már visszaírni neki, mert szégyenlem, most mit csináljak? Szerintetek ezzel mindent elrontottam? Mit gondolhat most rólam? Nem szoktam egyébként élőben ennyire nyíltan kifejezni magam, főleg ilyen proli módon, de már nem tudom azt írni neki h felejtse el, mert látta és felfogta szerintem, csak most azóta is ég a pofám miatta.



dec. 26. 10:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Én átmennék hozzád dugni :P
dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolja rólad, amit írtál neki.

Írd meg őszintén, hogy depressziós és enyhén ittas voltál, s sajnálod, hogy megbotránkoztattad. Kívánj neki boldog új évet.

Na, aztán lesz, ami lesz.

Csak lazán, könnyedén. Ne rágódj.

dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Miert nem hivtad at?
dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Sírok. 🤣🤣🤣


Hát kínos, de még kínosabb lenne ha semmit se írsz vissza.

Azt írd HA rákérdezne amit itt miszerint spiccesen elengedted magad, mert magányos voltál abban az állapotban.

dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hogy hívtam volna át ezek után? Akkor meg pláne nem történt volna semmi, mert kínomban nem tudom elengedni magam, éppen ellenkezőleg történik mint amikor be vagyok rúgva.


Nem tudom mit írjak neki.

dec. 26. 11:07
 6/24 A kérdező kommentje:
Inkább tiltom. 😅☹️
dec. 26. 11:08
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne haragudjon, hogy ilyen sok sületlenséget hordtál össze. Pont becsíptél és ez történt. Nem tudod már visszacsinálni, ez van, ennyi. Lapozz egyet és ígérd meg magadnak, hogy részegen nem írogatsz senkinek.
dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
99%

Hány éves vagy te kérdezö? 15?

Ráírsz egy srácra aki állítólag tetszik, úgy tűnik vevő is rád erre most meg letiltod? Ennek mi az értelme?

Nyilván amit írtál neki, illik tisztázni. Elmondod rossz passzban voltál, és többet ittál mint kellett volna.

De szívesen elmennél vele egyet kávézni pl, ha lenne kedve.

Ennyi az egész. Ne legyél már ilyen "nyomi". 😁

dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 minek? Attól nem lesz megtörtént. Inkább írd meg őszintén neki, hogy mi volt. Majd levonja a következtetést. Aztán ha érdekled, esetleg még lehet is belőle valami. Ne legyél már ilyen gyáva…
dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz meg nem történt*
dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!