Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nok! Mikor olyan ferfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Mikor olyan ferfivel ismerkedtetek meg aki joval idosebb volt nalatok szuleitek mit szoltak?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem orulnek lebeszelni probalnak..
jan. 1. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegények, már meghaltak, nem szólnak semmit.
jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Helyes, jól teszik. Lehet leszavazni.
jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se örültek. Aztán kiderült, hogy kb mindenben apámnak volt igaza.
jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Igazuk van, nem fog működni, bár nem tudom, mit takar a jóval idősebb, hogy mennyi idősek vagytok.

Gondolkozz előre: megéri eldobni a legjobb éveidet? otthon akarsz ülni néhány év múlva, mert a "jóval idősebb" már erre vágyik? ápolni akarod ahelyett hogy utaznál, társaságba járnál? idős barátok között idős emberek témáiról akarsz hallgatni? ha egyáltalán fogadnak...

A szüleid ezt már látják, és ezek valós kérdések, amiket nem illik feszegetni, de ez az élet.

jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a pl 20 évvel idősebb férfi mennyire vitális. Mozgékony, sportol, szellemileg azonos szinten vagyunk-e, van-e humora, nyitott, rugalmas egyéniség-e.

Milyen a baráti köre, hasonló-e.


20 évesen egy 40 éves simán, olyik még le is tagadhat egy tízest.


A mentalitásán áll, vagy bukik.

jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még soha olyan pasim akit elfogadtak volna pedig korban mindegyik hozzamvalo nem idosebb.
jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi kozük hozzá. Azt mondanak amit akarnak.
jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Relatív, de szerintem 0-10 év között van a normális korkülönbség. Egyik kolléganőmmel viszont 13 év korkülönbség van köztünk, amit már kissé sokallok, ezért utasítottam vissza anno, pedig mikor megismertem, nyíltan vállalta, hogy első látásra belém szeretett! Elmondása szerint nincs apakomplexusa, csak azt veszi alapul, hogy az Ő szülei között 15 év korkülönbség van, ezért max. annyi még Neki is belefér. Ebből GONDOLOM, hogy ha mégis összejönnénk, nem lenne gond emiatt. A nővérét is ismerem a cégtől, és Ő is mindig szurkolt nekünk.


Kérdező, ne hagyd magad lebeszélni, mondd Nekik, hogy ez ügyben nem érdekel a véleményük!


#6, kérdezd meg, hogy direkt csinálják, “apácának szánnak” Téged, vagy mi! ? Vagy ha nem, akkor mi a konkrét bajuk!

jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!