Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit pár hónapja ismertem meg. Szimpatikus , jól néz ki, intelligens, viszont tudom, hogy van barátnője, azt hogy milyen a kapcsolatuk nem tudom, de az biztos hogy még nem jegyezte el a barátnőjét. Az utóbbi időben azt vettem észre , hogy egyre többet van a közelemben, közösségi oldalon es bejelölt és ha valamit közzéteszek ő az aki az elsők között megnézi. Kicsit tesztelni akartam ezért úgy tettem mintha randiznék valakivel de még mindig érdeklődik felőlem. Ez minek a jele lehet , vajon csak kitartóan az ágyába akar csábítani vagy tényleg érdeklődik irántam? Nyilván nem rondítanék bele a kapcsolatukba de ha ő szakítana a barátnőjével akkor én nyitott lennék az ismerkedésre.
jan. 8. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Akkor nosza!
jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elhagyja a barátnőt és randira hív többször akkor sejtheted, hogy valami komolyat is szeretne tőled. Mindaddig míg nem kerül sor a szakításra addig csak szimpatikus vagy, vagy bejössz neki, mint nő, esetleg szívesen ágyba vinne és lennél a szeretője.
jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nem ismerlek titeket, erre nem tudok válaszolni. Azt viszont tudom, hogy a hasoló esetek többségénél eszében sincs szakítani a barátnőjével, csak pluszba kéne a másik lány. Addig ne menj bele semmibe, amíg együtt vannak. Akkor se, ha azt mondja, hogy tervezi a szakítást, csak vár a megfelelő alkalomra.
jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as nagyon jót mond!
jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki ilyen könnyedén csajozik a csajuk mellett, az veled sem bánna másként, nehogy azt hidd hogy te leszel a kivétel.
jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 mindent leírt, amit ehhez hozzá lehet fűzni. Aki olyannal kezd, aki kapcsolatban van, az előbb vagy utóbb koppanni fog.
jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben vagyok.

Nem akar ő semmit,csak élteti a vadászösztön,és kell neki a flörtölés,a bátrabbnak a megcsalás.

De a barátnőjüket nem hagyják el..

jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Párommal 8 éve ismerjük egymást, ismertem a barátnőjét is. Randiztunk egyszer, majd kijelentettem, hogy akkor vagyok hajlandó folytatni, ha szakít a másik nővel. Megtette.


Egy év sem telt el (azt hittem szuper a kapcsolatunk), lebukott, hogy más lányt fűzöget. Szóval nagyon vigyáznék a helyedben, aki párja mellett mást keres, az csak egy gyával gerinctelen ember, veled is ugyan úgy bánna🤔

jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!