Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felkeressem az exemet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem az exemet vagy már teljesen felesleges lenne?

Figyelt kérdés

Gondolom sok ilyen kérdés született már ezen a platformon, de minden eset más, így leírnám az én történetemet is, és így kérném a segítséget.

Közel 9 évig voltunk együtt exemmel, osztálytársak voltunk egy évig középiskolába, akkor jöttünk össze. Hamar összeköltöztünk egyetem miatt, így már akkor kezdett “megszokássá” avanzsálni a kapcsolatunk. Nekem első nagy szerelem volt a fiú, így el se tudtam képzelni magam mással. Nyáron mentünk szét, amit én kezdeményeztem, mert egyszerűen azt éreztem, hogy nem tud értem küzdeni, kicsi energiát sem fektetne bele a kapcsolatunkba és az egész jövőképem képlékennyé vált emiatt. Ő eleinte nem akart szakítani, majd amikor felajánlottam, hogy tegyünk rendbe, akkor ő már nem akarta. Teljesen elhidegült és tudom, hogy borzasztóan dühös is lett rám, így én is megszakítottam vele a kapcsolatot.

Ha igazak voltak az érzései akkor hogyan tudott ilyen hamar rajtam túllépni ennyi év után? Gondolkodok, hogy felkeressem, de nem akarok mégegyszer megalázva lenni, és nem akarom, hogy mégegyszer elutasítson. Valakinek hasonló tapasztalat?

26/L



febr. 11. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd meg. Később hálás leszel magadbak, ha nem alázkodsz meg.
febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ezt a szálat újra felvenni, ebből úgy sem lenne az, amire vágysz. Szakítottál vele és most visszatáncolnál, ugyanúgy nem figyelne rád, csak megaláznád magad ugyanazért.


Azért ragaszkodsz még, mert első fiúd volt és az elég meghatározó, na meg 9 év az nem kevés, mások házassága nem tart eddig.

febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem írtál, ami amellett szólna, hogy keresd fel újra.
febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson!

110% hogy megbánnád később!

febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd inkább,jobb mindkettőtöknek.
febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
59%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!