Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt a szakítás után fél évvel, hogy ő kell nekem és vele kell lennem?

Figyelt kérdés

Ex barátommal 6+ évig voltunk párkapcsolatban. Minden jól ment, megvoltunk egymás mellett, együtt is éltünk majdnem a kezdetektől. Aztán tavaly év elején a exem élete fenekestől felfordult, ami miatt ő teljesen befordult, nem engedte, hogy segítsek, nem engedett magához senkit közel és teljesen eltávolodott tőlem és mindenkitől. Próbáltam vele beszélni, hogy ezt így nem szabad, de nem változott semmi. Hosszas huza-vona után végül nyáron szakítottunk. Abban a pillanatban azt éreztem, hogy ez volt a legjobb döntés, hiszen így nem lehet senkivel együtt élni, de hosszú a közös múlt, és bármi is történt nagyon szerettem/szeretem és tudom, hogy ezt ő is így érezte. Szakítás óta semmit nem tudunk egymásról, de egyre erősebben érzem, hogy ő kell nekem, ő az, aki boldoggá tud tenni, mással nem megy. Mindent megtennék érte, de lépni már nem merek. Ti mit javasolnátok?

24/L



febr. 13. 07:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül? Felkerested az exedet? Sikerült beszélgetni?
febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem kerestem fel. Félek az elutasítástól.
febr. 16. 23:46
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne is tedd
febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!