Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kiábrándultság visszafordíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiábrándultság visszafordítható?

Figyelt kérdés

Azt mondja a férfi,hogy szeret még ,bolondul értem,de bizonyos dolgok miatt kiábrándult belőlem.Ez kicsit ellentmondasos nekem mondjuk.

Az oka,hogy sajnos hülyén viselkedtem,és letámadtam kb alkalommal hülyeségek miatt.Meg sok dolog összejött neki egyébként is.

Nem vagyunk rendes párkapcsokatban,de ez bonyolult. A lényeg hogy nagyon különleges a kapcsolatunk,ő mondta az elején ,hogy ez több mint szerelem stb.

Na de ha ugy erzi ,hogy szerelmes de ugyanakkor kiábrándult,emiatt nem mutatja már ugy ki az érzelmeit....akkor mit tegyek hogy visszahódítsam ?


febr. 24. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha kiábrándult, vége. Ne alázd meg magad.
febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez eddig se volt kapcsolat, most meg már nem is lesz.
febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor sincs rá esély ,ha ő azt mondta,hogy nem tudja hogy ez visszafordítható e ez,majd az idö eldönti.
febr. 24. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

#3

Talonban tart, amíg nem jön jobb.

febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Amint talál megfelelőbbet, garantált, hogy nem lesz visszafordítható. 🤷‍♀️
febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
1, 2, 4 a szokásos arrogáns libák (pasi?) A szokásos válaszokkal ami marha segítőkésznek tűnik de egy dolog feltűnő benne: tele van negatív szavakkal, negativitással az egész.
febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6 - légy szíves, mondj valami pozitívat.
febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg arról megtudhatunk valamennyit kedves kérdező, hogy mivel kapcsolatos a kiábrándultság oka? Mert szerintem leginkább ettől függene a válasz is, hogy visszafordítható-e. A másik ilyen tényező pedig a kiszemelted lelke és toleranciaszintje, és hogy mennyire vagytok oda egymásért. De tényleg a legfontosabb az maga a tett vagy helyzet, hogy mi okozta a kiábrándulást. Mert az a baj ez egy nagyon erős ellenállapota a szerelemnek, konkrétan megöli az érzéseket. De ha valami apróság amit pl csak ő kapott túl, akkor nincs akkora gond, visszahozható, csak fontos lenne alaposan át is beszélnetek majd, és hogy ne ismétlődjön meg ugyanez a helyzet. De ha valami olyan javíthatatlan tényező ez amin nem tudsz vagy nem akarsz változtatni érte, akkor jó eséllyel ennyi volt. Szomorú történet az ilyen, tényleg...
febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8as. arrol van szó,hogy amikor ugy éreztem,hogy elhanyagol,kissé gyerekesen viselkedtem,és betámadtam,hogy biztos nem is érez irantam semmit,meg hogy miért nem ír többet napközben,miert változott olyan rideg ,kissé számon kértem,amit beismertem,hogy ostobaság volt nagyon. Es azt mondta,hogy emiatt kiabrándult kicsit,hogy ilyen vagyok.Pedig nem ilyen az igazi énem .
febr. 24. 14:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hát ez így érdekesebb helyet.


Szóval ha a jót tételezzük fel, akkor ha mondjuk eddig nem volt kifejezetten negatív tapasztalata túlzottan tapadós vagy ráakaszkadós nővel (egyébként nem mondanám hogy nálad ez a helyzet, de mindjárt látni fogod ezt is), akkor ezt simán meg lehetne beszélni, és ha valóban annyira csodás minden, akkor ezen felül tud emelkedni.


Viszont én érteni vélem ami esetedben történt. Te itt változásra hivatkozol nála az érdeklődésben, és a helyzet az hogy én hiszek neked, mert tényleg vannak ilyen emberek. Lehet hogy játszmázik, az is lehet hogy ahogy fentebb már említették, van aki jobban felkeltette épp a figyelmét, azért tesz bele kevesebb energiát. És akkor máris téged állíthat be hibásnak, hogy hirtelen te lettél "túl tapadós".


Szóval érdekes egy helyzet, nem tudnám megmondani a kettő közül melyik verzió lehet. De a zsigereim azt jeleznék hogy inkább a 2. szóval légy óvatos, és figyelj a jelekre. És kezeld is okosan a helyzetet. Ja és bónusz opció, még az is lehet hogy azért kezdett el távolodni, mert mondjuk tényleg elkezdtél sokkal gyakrabban és számára túl sokat a nyakára járni, ami van hogy egyeseknek tényleg folytogató lehet. De ezt a részét csakis te tudhatod igazából, szóval érdemes mindent tényleg számításba venni és átgondolni.


Kérlek ha kiderült a helyzet, majd oszd meg nekünk is az eredményt. Komolyan érdekelne pl engem is, hogy mi volt végül az igazság.

febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!