Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lenne botrány sokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne botrány sokak szemében ha egy 15 éves lány 35 éves csávóval járna, de az nem hogyha 20 éves 50 évessel vagy ha 30 éves 65 évessel?

Figyelt kérdés
Hisz 14 a beleegyezési korhatár ha jól tudom, nem 18. Meg hány 19 éves csaj szerelmes a negyvenes egyetemi tanárába. Vajon tényleg félteni kell attól a beleegyezési korhatárt betöltötteket, hogy nem tinikkel dugnak hanem felnőttekkel? Hisz ha az a szöveg, hogy "túl fiatal és gyerekes" még egy 15 éves, akkor ahhoz is túl fiatal és gyerekes hogy 15-18 évesekkel szexeljen a középiskolából és 20-25 körüliekkel a diszkóból.

febr. 25. 15:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 anonim ***** válasza:
64%
A 18-24 éves lányok kutyát nem érdekelnek rajtad kívül. A gyermekkel való fajtalankodás viszont normális embereknél nemeket nem nézve kicsapja a biztosítékot.
febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/113 anonim ***** válasza:
88%
18 év fölött azt tesznek, amit jónak látnak. Én 17 és egy 18 éves kapcsolatától sem fogom visszafelé kapkodni a levegőt. De egy 14 éves kicsaj és egy 30-40 éves férfi kapcsolata???? Miféle beteg embernek jut eszébe, könyörgöm?
febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/113 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekelnek a 18-24 éves lányok, 15 az pedig kevesebb mint 14?Trollkám :D
febr. 25. 17:12
 34/113 anonim ***** válasza:

18 voltam mikor az első szakításomnak vége lett. 14 éves koromtól jártunk a fiúval.


18 évesen tapasztalatlan voltam még igaz tudtam mi az a szex tudtam milyen egy szakítás de fogalmam se volt milyen egy mérgező felnőtt férfi aki kihasználta hogy rajongok érte. Ha visszagondolok most anyaként abba hogy miket hazudott nekem, mennyire tudott irányítani, hogy annak ellenére hogy 35 volt a fasza meg 2 cm mennyire nagyra volt magával rosszul vagyok. Úgy érzem kihasználtak.


15 évesen amikor még a lányok a szüzesség elvesztésénél járnak szerintem hosszú ismerkedésre, tartós kapcsolatra, randikrq, virágokra, csokikra, gyertyafényes szűzesség elvesztésére vágynak. Legalábbis én erre vágytam nekem és az összes barátnőmnek 1 év kapcsolat volt az mikor belementünk a szexbe félelem nélkül mert tudtuk hogy fogyelnek ránk majd.


Te 40 évesen ezt szerintem nem tudnád kivárni és ahogy sejtem nem lennél olyan óvatos és figyelmes mint egy szerelmes szintén szűz fiú.


Egy lánynak pedig nagyon fontos a szüzesség elvesztése. Sőt a legtöbben 15 évesen azok. Fontos az első kapcsolat által szerzett tapasztalat. Egy nőt tehetsz bizalmatlanná azzal hogy kihasználod ilyen fiatalon, azzal hogy mondjuk türelmetlenkedsz és ráerőlteted a szexet ami szinte tuti hogy nem lesz jó.


Azok próbálkoznak ilyeneknél akik a felnőtt nőknél labdába se rúghatnak. Nyugi mucus a 15 éves is érze majd hogy kicsi a faszod.

febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 A kérdező kommentje:
Senkinek, általános iskolás hogy felnőttel járjon az teljesen aberrált. De 16 éves csajokat discoban láttam náluk sokkal idősebbekkel.
febr. 25. 17:14
 36/113 A kérdező kommentje:
Amikor a sokkal fiatalabb feleségű boldog Jókai Mórt és Andy Vajnát is sokan kritizálták, nem jóakaróknak színlelt átlátszóan irigy troll "grál lovag" árasztotta el őket is? A középkorúakat és az időseket is támadják az irigyek?
febr. 25. 17:29
 37/113 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, értjük, pedó hajlamaid vannak. Nem kell tovább bizonygatnod, felfogtuk.
febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/113 A kérdező kommentje:
Értem, szeretsz kamuzni, vádaskodni hogy 15 kevesebb mint 14, vigyázz mert ha betöltöd a 14-et már büntethető leszel. :D
febr. 25. 17:39
 39/113 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te a full értelmetlen kommentekben utazol?
febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/113 anonim ***** válasza:
6%
Az, hogy mi kinek a szemében botrány, pont nem jelent semmit. Jogilag és egyébként orvosi szempontból sem pedofília az, amiről itt szó van. Az, hogy ostoba és tájékozatlan emberek mit gondolnak, senkit nem érdekel. MAjd ha felviszik a korhatárt 18-ra, akkor lehet sírni. Idióta barmok.
febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!