Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

huuu hát hol is kezdjem...mi vagyunk az egyik legszerelmesebb pár a világon, és 3 éve ismerem ezt a lányt 2 évig csak irogatni tudtam vele mivel akkor voltam 14-15 éves, ő is szintén annyi volt és 300 km-re lakunk egymastol. végül januárban ujbol beszeltunk kihagyás után és aprilistol megtudtuk oldani a találkozgatókat elején elszökdöstünk egymáshoz mivel anyum nem adott volna engedélyt mivel apukája fél-roma es feltett is hogy egyedul megyek ilyen messzire, (a lany is 1/4 ben az de egyaltalan nem latszik rajta) megertem meg előitéletes is a romakkal... en ezt teljesen megertem hisz en is az vagyok, de nem is a romakkal van bajom hanem igy alltalanosban a viselkedésükkel.. de ő tényleg 0 ismetlem 0 romaság van benne, 1/1ben olyany kis okos viccelodos legnagyobb szeretetet ado bujos mint én és az édesapja is dolgos ember, megdolgozik azert hogy boldog legyen a kis családja (4 en vannak csak apukaja anyuja tesoja és ő) és igaz kőműves végzettsége van, de van jogositvanya targoncára, autóra, kismotor, nagymotor, hajó, kamion, (kamionozással foglalkozik már vagy 1 éve de előtte is kamionos volt csak olyan ember hogy megunja a munkajat ezert szeret valtogatni hajo vezetés között kisvonatozas stb) és raadasul még motorokat is újít. egy aranyszívű magyar szarmazasu anyukája van a baratnomnnek aki szeret engem is tiszta szívéből az apukaja is egyszerűen... szavakkal nem lehet leirni mennyire jó emberek! na de visszatérve ezzel a lannyal egesz aprilistol majusig szokdostunk talalkozokat csinaltunk miutan beletorodott anyumek hogy apum is mellettem all es hogy ne szoljon bele senki a kapcsolatunkban. majustol megismerkedett a szüleimmel, edesapam "imadta" anyummal oke viszonya volt, de tenyleg a legartatlanabb legjószívübb lány a vilagon aki minden erejevel probalt beilleszkedni akinek minden talalkozokor ha viragot hoztam vagy szep levelet irtam neki, hosszú üzeneteket ajandekokat adtam rögtön bőgött mint egy kisgyerek hogy olyan szerencses egyszerűen ha belegondolok pillangokat kapok... es probaltuk mindenhogy azzal kedveskedni anyumeknak hogy lasssak ő mas, nem minden ember ugyanilyen es hogy egyszerűen raadasul meg annyira gyönyörű is, hogy komolyan mondom nektek volt mar, nem viccelek legalabb 1000 udvarlója ha nem tobb es 1el se jott ossze mikor velem beszelgeto fazisban volt pedig nem is ismert meg annyira akkor, mindenkit elutasitott es kimutatta hogy csak engem szeret.... en mindig is szegenyebb voltam, marmint a jelenlegi csaladom apam munkanelkuli 10 eve anyam egy kisebb irodaban dolgozik, de viszont a rokonjaink hihetetlenul gazdagok voltak es van egy palota meretu hazunk es egy kisebb lakasunk a palota meretu hazunkban lakunk ami egy oriasi kofallal van elfedve.(bocsanat hogy ossze vissza irok probalok minden informaciot atadni nektek :D) na es attol meg soha se kaptam zsebpenzt vagy szinte alig, es mindig ugymond "sajnaltak" zsebpenzt adni nekem, de ekkor juniusig kitartott az akkori kb 30 ezer forintom es meg baratomtol is kaptam kolcson csak hogy tudjak venni ajandekokat es lemenni hozza talalkozokat es randikat szervezni. es egyszer csak eljött a nyár... életünk legjobb időszaka... szabadok voltunk azt csinalhattuk amit akarunk, es eldontottuk hogy elmegyünk közösen dolgozni, nagy szerelemmel a 17 eves fejunkkel nyari munkara, hogy már ekkor elkezdjük a közös életünk, mivel tudjuk hogy IGAZIAK vagyunk egymasnak es tudom hogy hihetetlen ebben a korban ez de mi tudjuk es erezzuk hogy vagy egymast valasszuk vagy senkit! es sajnos keson kerestünk munkát sehol se találtunk de szerencsére mivel az apukája egy brutalisan tisztelt ember betudott minket szerezni egy számítógépes gyárba ahol 1 honapig dolgoztunk, szenvedés is volt meg nem is de hihetetlenül jól éreztük magunkat mivel náluk aludhattunk közösen együtt es együtt is dolgozhattunk, és ezt is nekik köszönhetem hogy tudtam szerezni 300ezer forintot. ebből mára maradt 900ezer forint mivel elköltöttem hálából neki ajándékokra meg utazgattuk körbe a világot jól éreztük magunkat szorakoztunk és mindenkit "kizártunk" és csak egymásra fókuszáltunk. szóval egyszó mint száz saját akaratból költöttem dolgokra amiknek örült vagy utazásra mert egyszerűen azt tett boldoggá amit vele tehettem és a mosolya... és viszonozta ő is! viszont ugye az előző munkank amiről lemaradtunk egy ilyen hajós munka lett volna ott fizetni kellett volna a szallasert 1 hónapra ilyen 100 ezret... es mivel "ingyen" eltem az apukajanal onszantambol felajanlottam hogy vissza szeretnem halalni es azt mondta nem akar sokat elvenni ezert egy kisebb bevasarlast vegzunk es lett veletlen az 30 ezer forint, pedig tenyleg nagyon kicsi kosar cuccot fizettünk. ebből is volt az en szuleim reszeről egy nagy balhé hiaba alltam ki ertunk es mondtam hogy nem lehuzas volt hogy mit kepzel az a csavo 30 ezer forint nagyon lehuzas stb es hogy egy diak elso fizeteset nem illik igy elvenni. de vegetert a tökéletes nyarunk, és konkrétan az egész nyáron 1 nap nem volt hogy nem voltunk együtt vagy nem aludtunk együtt.. egyszer 1 hetet nálunk egy hetet náluk... es eljött a bucsuzas idő a suli idő... ugye meseltem hogy volt ilyen balhe hogy a lehuzas, meg valami butasagrol es a baratnom szulei leutaztak 300km-t autoval hogy megoldjak a problemat amit a szuleim oriasian felnagyobbitottak, mert azt lattak szet akarnak minket valasztani az en szuleim, es jót akartak nekünk végül meglett oldva és szerelmesen boldogan elbucsuztunk a nyár végén és úgy lett megbeszélve hogy 1 hetveget nalunk 1 hetveget naluk toltunk... de egyre szigorubb lett anyám idővel, kifogasokat talat ki hogy miert ne menjek miert nem mehetek mert ugye szeptemberben a barátnőmnek (depressziós problemai voltak, gyomor problema, korhazban volt nem ehetett 1 hetig, lefogoytt 7 kilot) es nem engedte hogy minden hetvegente mehessek apolgatni szeretgetni... a szeptemberben is max ha 6 napot együtt voltunk :/ es egyre tobbet nem engedtek es egyszer csak kijött egy ilyen gusztustalan oldaluk hogy na jó volt ez a nyár de hogy alljunk le, ő roma, szegyent hozok a nevünkre ha romaveru gyerekunk lesz, elfogja lopni a hazat alolunk (mert ugye beszelgettunk hogy kis jovendobeli felesegecskem vagy stb meg hogy olyan szep gyerekeink lesznek) de azt is én mondtam nem ő, én emlegettem többet és megbeszéltük hogy ilyen 26 éves korunkra szeretnénk hiaba fiatalon emlegetjuk, es hogy nem lenne ilyen sosem, és mondtak hogy ez csak ilyen nyari kaland volt, nem gondoltak hogy ennnyire komoly lesz es hogy elvileg apam is azert tamogatott mert azt hitte meleg vagyok mert hogy soha nem volt baratnom es fiukkal logtam mindig a (a fiatal kapcsolatokat regebben mindig is eliteltem mert hamar vege volt es nem akartam serulni + csak 1 szemelybe voltam eddig szerelmes az pedig o es o is marad orokre) es vegre tetszik egy lany ezt csak ilyen "kalandnak" szantak, es hogy soha nem fogadjak el stb stb, es tudom hogy idovel elfogjak fogadni csak ez brutalisan megviselte a baratnom, vagdosni kezdte magat stb es felakarja adni mig lenyugodnak a dolgok egy kis idore az en kedvemert hogy engem se bantsanak amikor az egesz eletemben 1 boldog dolog volt... az pedig ő... és nem akarom elvesziteni... hogy lehetne szerintetek megoldani? tudom hogy nem fogja feladni hisz tartani fogom benne a lelket hogy a szerelmunk mindent legyoz megoldjuk de ezeket a gonosz embereket hogy lehet lenyugtatni hogy aljanak le csak had lathassuk egymast? volt egy par nap mikor besokalltak teljesen elvettek mindenemet telom stb es azt mondtak hogy na jo 1 évig nem kapom vissza addigra csak elfelejt de megoldottam es vegul lattak hogy mennyire szenvedek es visszaadtak hogy beszelgethessek vele. es akkor olyat mondtak arra is amikor megoldottak a kapcsolatunk a szulei hogy "behoztam egy darazsfeszket a falak moge" meg hogy a vér nem valik vizze, ilyen tipikus dolgok, es ez mindd azert van mert tapasztalatuk van a c.... emberekkel.. en ezt megertem, nekem is van viszont apam kocsmaba jart mindig alkoholista volt hat persze hogy csak rossz tapasztalata van... anyamnak meg szinte nem is tudom honnann van ő alig talalkozott emberekkelxd egyszerűen gaz... olyan boldogak vagyunk annyira szeretjuk egymast, napok ota nem ettem remegünk, szenvedünk egymas hianyatol es még ők voltak mergesek hogy ha ot valasztom akkor 18 evesen mehetek innen stb egyszeruen jezusom... 18 eves koromra meg nemtudom mi lesz addigra ne mondjatok semmit csak egyszerűen annyi informaciot kell megosztanom hogy azt se tudom hol kezdjem... fontos nekem mindennel jobban ertitek? tudom hogy nekem csak ő kell senki más és forditva is igaz... szeretem mindennel jobban es hiaba csak 1 éve vagyunk együtt és 3 éve ismerjük egymást már most jelenleg olyan történetünk van az életben mintha 10 eve együtt lennenk egyszerűen ha konyorgok a szüleimnek hogy ne tilstanak minket el egymastol vagy hogy jöjjenek ra hogy nem birjuk lelkileg engednenek a szivüknbek? tudom hogy olyan fajta emberek akik szeretnek nagyobbitani szoval azt is tudom hogy tulzas hogy "soha nem fogadnak el minket" mivel előtte hiaba tettettek hogy orulnek nekunk megis kezdték megszokni hogy együtt vagyunk multkor kaptam egy pici megorilest ordibaltak velem stb es kepes voltak olyat mondani hogy nem akarnak csaladi osszegyulest stb amikor nem is lennenek foleg veluk nem ha ilyenek! mindenkit egy kalap alá vesznek amikor amióta ismerem őket csak jót tettek velem, amikor osszeestem a munkahelyen is apukaja azonnal abbahagyta a munkat es vitt a korhazba es vigyazott ram, a szerelmem pedig olyan szeretetet adott nekem mint még senki mas, soha nem kaptam senkitol de ő megadta és többet mint barki a vilagon es ezek... olyan fontosak nekem, de ő csak a családfára gondolnak meg hogy egyeduli örökös vagyok, meg ilyen gusztustalan dolgok hogy rossz sorsom ne legyen.. vele akarok lenni vele akarok aludni istenem o jelenti nekem a boldogsagot miatta tudok tanulni... ha kimutatom hogy menynire kihat rám a hianya megertik? mert tanulás őrültek is a szüleim ha kapok egy 3mast a ... erős gimiben már sirnak hogy mi..., pedig ritkan kapok... egyszerűen nembirom megorulok, es nem akarom itt hagyni se jelenleg ezt a helyet mivel teher se akarok senkin lenni egyszerűen azt akarom hogy megbekeljenek, nyaron olyan jó volt minden most miert lettek ilyenek? azert mert különleges lany, es regen rossz multja volt mar azert is eliteltek hogy bantottak stb... gusztustalan, es nekem is kepesek olyat mondani hogy barcsak nem ő fiuk lennek meg ilyenek, ugy kitudnak fordulni magukbol, es engem ez nem hat meg mivel ilyenek voltak mindig is de a baratnom igen es tudom hogy megoldhatjuk de hogyan... ne azt mondjatok hogy engedjem el mert az nem opcio csak... segitsetek kerlek ess adjatok tanacsot :( es tudom hogy ha el is megy egy kis idore a lany azt beszeltuk hogy

hadjuk a dolgokat lenyugodni de nemhiszem hogy ez lenyugszik ha nem teszunk semmit, ezellen tenni kell! de mit? a motivaciom is ő a mindennapjaimban hogy eljek, van ertelme az eletnek mert ő az egyetlen fontos személy az életemben, miatta teljesitek teljes erőmböl a suliba hogy utanna vele lehessek, miatta kuzdok mai napig az eletben... az elmult 1 hetben tortent olyan hogy en mar nem birtam hisz 3 hete nem lattam ezert ugy dontottem hogy elszokok 1 hetvegere hogy lathassam de zsarukkal akartak hazavizetni hogy ez nem igy van mert engedelyt kell kernem, de tudom ha engedelyt kerek a szó az hogy nem.... előtte meg tök szépen megvolt beszélve minden, 1 hétvége itt 1 hétvége ott.. mi ebben a baj? es akkor feljott ez a gyerekes tema hogy koran nehogy legyen gyerekem amikor tudom hogy vedekezessel is csinaltunk mindent, es a baratnőm meg főleg olyan ember hogy még így is stresszel hogy nem akar terhes lenni... szoval igen, nagy nehezsegben vagyunk azt aláírom viszont ha kimutatjuk a baratnommel hogy mennyire fontosak vagyunk egymasnak hogy nem erdekel az elet nelkule es szenvedek es o is igy erez, vagy ő leszokik hozzank es azt mondja nem erdekel miattam jott es szeret es apolgatni akar akkor egy ido utan rajonnek? koszonom elore is a valaszokat, kerlek, ha negativ dolgot akartok irni vagy ilyen beszologatásokat hogy "igazuk van" akkor ne kommentelj, köszönöm

es azt is tudom hogy egy idő után elfogadnak hisz nem örökké tartó haragos emberek de most főleg apám van erre a temara rakattanva. ja es a penzre visszaterve mivel a baratnom szakgimnaziumba jar ezert nagyon sok penzt kap, es azt is mondta ha kifogynek adna szivesen, mivel tudja hogy en nem kapok



2023. okt. 12. 16:56
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam hogy azert mert imadja a szuleit es en is imadom, sokat beszél velük telefonon vagy beszamol hogy megvegye e ezt maganak stb, azt mondjak hogy a csaladjata nem hagyna el stb, amikor ez nem igaz hisz ő is nagyon varja hogy közös életüt élhessünk 2en külföldön csak szeret nekik mesélni a történtekről, ennyi
2023. okt. 12. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Osszefoglalna valaki Andersent?
2023. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartjátok a kapcsolatot és ha 18 lesztek költözz el és legyetek együtt! Mást nem tudok tanácsolni. Ha tudsz menj hozzá, vagy fordítva és kész. A szülei besegíthetnek, ha már a te szüleid olyan rasszisták és melegnek tartanak...
2023. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 18 évesen nem végzek a gimnaziummal és az egyetemet is beakarom fejezni hogy tudjak egy jó munkát szerezni amivel együtt egy tökéletes jövőt megalakithatunk és ő 5 éves szakgim8be van én 4evesben nemtudnam hogy hova költözzunk... Istenem de köszönöm a tanácsot majd megnezem ez hogy lehetséges, másokat szívesen hallgatok még, mindenkinek megy a zöld :(
2023. okt. 12. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
El lehet költözni attól még, csak egyetem mellett dolgoznod kell. Egyébként kutya kötelességük a szüleidnek anyagilag támogatni míg el nem végzed az egyetemet. Az öröklés más téma, de fitying nélkül nem hagyhatnak!
2023. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el kepesek lennének meghosszabbitni a babakotvenyem amiben 1 millió forintot kapok egyetemre akár 25 éves koromig szóval... Én már kinezek belőlük barmit es értitek apam meg anyámat a hata mögött csalja de én meg nem szólok ebbe bele pedig én is kocsog lehetnek azt megsem nehezitem meg a dolgukat... Mindegy eltertem a témától ebbe ne menjünk bele de akkor is, elhiszem hogy ti is mint szülők feltenetek a gyereket de amikor már látszik hogy betegesen oda vannak egymásért és semmi baj nincs az már...
2023. okt. 12. 17:21
 7/7 A kérdező kommentje:
És a gimnaziummal 19 éves koromban vegzek szóval a gimit is kéne valtanom akkor de mondjuk az nem olyan nagy dolog
2023. okt. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!