Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú távon mennyi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon mennyi értelme és esélye van egy ilyen távkapcsolatnak, ahol az egyik fél 3 hetet külföldön dolgozik, a másik meg vendséglátásban nyomja hétvégén is és ezért nem tud menni sehova?

Figyelt kérdés

Elvileg a lány 3 hetet dolgozik külföldön, úgy hogy még Magyarországon is át kell utaznia, mert Horvátországból jár Ausztriába, a pasija meg Mo-n dolgozik a vendéglátásban, mondhatni minden hétvégén van valami munkája.

Ez hosszú távon mennyire működhet? Kb. így mondhatjuk, hogy egy hónapba 1x tudnak találkozni hosszabb időre...Van ennek értelme?


márc. 23. 09:20
 1/5 A kérdező kommentje:
A srác Magyarországon én és ráadásul még barátnője volt még a kapcsolat elején, csak a csaja rájött és szakítottak, tehát nem megbízható. Mindenkinek hazudozik.
márc. 23. 09:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a távkapcsolat és a különböző életritmus miatt is azt mondtam volna hogy esélytelen és hagyd inkább az egészet, de mikor odaértem hogy ráadásul egy hazudozó megbízhatatlan valaki, így nem is értem mit akarsz ettől az egésztől. Távkapcsolatban eleve nyugodtabban csalhatnak meg, mert ott sem vagy, nem látod mikor mit csinál.
márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem működne ez sehogy.
márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez addig fog működni, amíg nem talál a nő magának pasit osztrákban.

Ennyi.

márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kerdezo ha ezeket tudod rola hogy hazudozos es baratnoje is volt mikor ossze jotettetek akkor még is mit kell gondolkodnod a folytatason? A magyarod nem a legjobb amugy.
márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!