Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nőben mi alapjàn tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőben mi alapjàn tudnak kialakulni érzelmek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szem és fültanuja voltam annak amikor egy nő azért jött össze valakivel mert az jó körülményeket tudott neki biztosítani, ugyanakkor azt mondják a nők, hogy ők érzekem nélkül nem tudnak lefeküdni egy férfival és végképp nem tudnak párkapcsolatban lenni.


Amit a nők szoktak állítani meg amit én láttam és hallottam az köszönő viszonyban sincsen egymással.



Magyarázzátok már el, hogy ez, hogy van a nőknél.


Mi alapján választ a nő és van e köze az érzelmeknek ahhoz, hogy kit választ?



ápr. 12. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező különbséget kell tenni nő és nő között.


Van olyan nő aki a pénzre, biztonságra megy és ha akad még gazdagabb akkor azzal lép le.

Van olyan is, aki annyit csalódott, hogy a férfiakra rá se bír nézni és inkább egyedül marad, vagy csak szexkapcsolatokban vesz részt.

És olyan nő is létezik aki ha belészeret a férfiba kizárólag akkor lesz vele.

ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

A nő nem egy univerzális általános ugyan úgy működő élőlény.


"amikor egy nő azért jött össze valakivel mert az jó körülményeket tudott neki biztosítani, ugyanakkor azt mondják a nők, hogy ők érzekem nélkül nem tudnak lefeküdni egy férfival és végképp nem tudnak párkapcsolatban lenni."


Ja, hát igen, vannak prostik is, meg olyanok is akik apácának mennek.


Teljesen random még akár egy adott embernél is, hogy milyen életszakaszban van és hogy érzi magát. Lehet egy időben tökre megy neki az érzelem mentes kalandozás, sok csalódás után meg mondjuk már nem. Szóval ezek ilyen mindennapifasszságok kategória amit írtál.


Anyagi biztonságra pedig mindenki vágyik.


Én férfiként pl nem tudnék olyannal lefeküdni akit nem találok legalább erősen szimpatikusnak és vonzónak.

ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy egységes női agy ami alapján mindenki működik. Ahány ember annyiféle érzés, vágyálom, kapcsolat. Nekem attól alakul ki az érzelem ha nagyon hasonló érdeklődésem van a férfivel, a szomszéd Katikának meg akkor ha ferrárival megy érte a randira.
ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egy kalap alá venni mindenkit. Engem sose érdekelt a más pénze. Számomra nem az ad biztonságot, hanem hogy hogyan bánik velem. Ezek tök apróságok is lehetnek. Vannak férfi barátaim akikkel sose volt több, de észrevettem, hogy tök más a velük való barátságom mint a nőkkel. Nem jobb vagy rosszabb, hanem más. A fiúkkal mindig olyan "védellmezve" érzem magam és valahogy azt is érzem, hogy ők mashogy is mutatják ki a barátságukat, mint a nők. Ellátnak, de nem abban az értelemben, hogy alám tolnak egy csomó pénzt. Hanem hogy segítőkészek, őszinték, figyelmesek, ha beülünk egy kávéra van hogy az egyikük pl.: szó nélkül kifizeti (egy ezres kb.), de a következőre én ugyanúgy visszahívom, nem téma. Ha van valami bajom rögtön segítenek. Ha elmondom, hogy valamivel nehézségem van, elkezdenek mesélni arról nekik mi vált be. És ez vica versa működik.


Egy kapcsolatban is hasonló vagy ennél nagyobb biztonságra vágyik az ember. Most lehet a kávé rossz pelda volt, mert aki akar az úgyis a golddigerséget fogja kihozni belőle, pedig 50-50. De igen egy nő (es sztem egy férfi is) vágyik arra, hogy néha apróságokkal kényeztesse a másik. Ha baj van, tudja, hogy van segítsége. Aki érzelmi biztonságot ad. Nem veri át. Stb.

ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Leclerc ***** válasza:
100%

Mert nem az a lényeg hogy pénz kap, hanem az hogy kap valamit. Hogy figyelmes vagy, és alapvetően az hogy adsz neki.

Elmész egy boltba és veszel egy virágot, vagy kimész a rétre és szedsz valamit, majd megkötöd magad, ez pont ugyanaz. Az a lényege hogy kapott egy virágot, mert azt szereti. Vagy pl te sütsz valamit, az is adás, és nem az árát szereti, hanem azt hogy kedves vagy vele, és adsz neki.

ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam akkor alakulnak ki, ha megérzem a másik félben az érzelmet irántam.
ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6#


Csak akkor szeretlek, ha te is?

ápr. 15. 09:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztonság.

Minden tekintetben!

ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

A valódi nő-nem az anyagiak alapján választ.Szemben a nárcisztikussal.


Mutatom a mintát:


A nárcisztikus-akinek te az összes nőt hiszed-de valójában nem az összes ilyen:


Egzisztencia, külső, Titulus, ügyfél, hivatalos társadalmi státusz. Hogy a fazon nős vagy sem számukra lényegtelen. Hiszen előtte minden esetben teljesen titokban leinformáltatják a fazont. Majd ha a szerzett információ megfelelő számukra, akkor kreálnak egy "véletlen" ismerkedést, vagy felhasználja azt az illetőt a bemutatáshoz, aki ismeri a már kinézett fazont, és azzal mutattatja be magát.


A normál nő:

Érzelmi biztonság,intelligencia, tőrődés, odafigyelés, támasz, egyenesség, becsületesség. kb. ennyi az "elvárás". Semmiképpen sem erőszakosság, harsányság, ivászat, uralkodás, manipulálás stb..


kb. ennyi a két nő között a különbség.

ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*aki ismeri a már kinézett fazont, és azzal mutattatja be magát, egy előre lekomponált színdarab keretében.
ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!