Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nőben mi alapjàn tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőben mi alapjàn tudnak kialakulni érzelmek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szem és fültanuja voltam annak amikor egy nő azért jött össze valakivel mert az jó körülményeket tudott neki biztosítani, ugyanakkor azt mondják a nők, hogy ők érzekem nélkül nem tudnak lefeküdni egy férfival és végképp nem tudnak párkapcsolatban lenni.


Amit a nők szoktak állítani meg amit én láttam és hallottam az köszönő viszonyban sincsen egymással.



Magyarázzátok már el, hogy ez, hogy van a nőknél.


Mi alapján választ a nő és van e köze az érzelmeknek ahhoz, hogy kit választ?



ápr. 12. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

A nárcisztikus ha nem látja az anyagi és a társadalmi biztosítékot az illető fazonnál, azonnal lép mert tudja, hogy neki itt ingyen babér nem terem a sok allure-jéhez. Hiszen mindig másokon élősködik, és másokkal finanszíroztatja a saját maga ellátását.


A másik nőt nem érdekli hogy melós vagy, vagy diplomás-őt egy érdekli: ember legyél. Ahogy mondani szokás: minden körülményben.

ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Vannak nők akik abba lesznek tenyleg szerelmesek aki biztonságot tud nyújtani.

Ez nálad miért zárja ki egymást?

ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meglátott, Rám írt netes társkeresőn, visszaírtam, aztán megnéztem a fényképeit, szóval megtetszünk egymásnak külsőre, elkezdtünk ismerkedni, nagyon szimpatikusak lettünk egymás számára, idővel találkozunk személyesen- így mégjobban tetszünk egymásnak, izzik a levegő- sok sok beszélgetés, csók, kézenfogva sétálunk, csók, aztán tovább ismerkedünk már egy kapcsolatban és egymásba szerettünk. Majd eljegyzés, összeköltözés, házasság. Nálunk így törtent.
ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!