Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért tiltott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tiltott le?

Figyelt kérdés

Jelenleg a párommal szakítófélben vagyunk és megismerkedtem egy sráccal akivel volt köztünk csók,simogatás ilyenek,szex nem,ez 1x történt meg.

Miután ez megtörtént megkeresett a neten a bejelölt és írt,egy helyen dolgozunk ott ismerkedtünk meg.

Viszont én rájöttem közben hogy a volt páromat szeretem és megírtam neki hogy nem kellett volna ezt az egészet csinálni és sajnálom. Ezután letiltott.

Miért tette ezt szerintetek?


ápr. 14. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért te "zsenike"? Azért mert a volt pároddal maradsz.
ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne tette volna?!
ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha a volt paroddal akarsz maradni akkor ezt az egészet jobb elfelejteni és ezért tiltott le.
ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem lesz a szeretőd, se a lelkiszemétládád, vagy a szamár helyett ló. Van gerince, tetszik.
ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ló helyett szamár.*
ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
89%

#1essel egyet kell értsek.


A helyzet értelmezéséhez nem kell atomfizikus diploma.

ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Megsértődött azért.
ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert ismerősnek nem kellesz a facre.
ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Azért egy tiltásban van egy nagy adag sérült egó, ha nem érinti mélyen amit mondasz neki, udvariasan elköszön és töröl az ismerősök közül. Nem tilt.
ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Érzékeny volt a gyerek és többet látott bele.

Ha kicsit rutinosabb, akkor ebben a fázisban ennyit válaszolt volna, akkor is ha éppen kettétörik a szíve.

-semmi gond haha

Ez a közöny benned kérdéseket vetett volna fel, aminek hatására 1 hét múlva lefekszel vele.

ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!