Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan nő aki képes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki képes egy férfiba szerelmes lenni egy életen át vagy ez állandóan változik egy nőnél? Többi lent!

Figyelt kérdés

Pl én 2011-ben beleszerettem egy kolléganőbe, mert benne volt meg az ami más nőkből hiányzott.

Hiába vert át és hiába nem tartjuk a kapcsolatot azóta is ő az aki olyan amilyet szerettem volna és szeretnék a mai napig. Így nem voltam szerelmes másba.


Van olyan nő akinek úgyan íg 10-15 éve volt egy szerelme és azòta is ezt keresi?


Csak azért kérdezem mert sok nő kb 2 hónapoal később már új kapcsolatban van és tőlti fel a képeket arról, hogy ő milyen boldog ész szerelmes.


Én ennek az ellentetje vagyok.



ápr. 15. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem, amit érzel.
ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked olyan nő számít különlegesnek, aki átver?
ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nem szerelem.

2. Még mindig nincs olyan, hogy “egy nőnél”, mindenki önálló ember, önálló személyiséggel.

ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki 10 éven át nem képes továbblépni egy kapcsolaton, azzal valami komoly gondok vannak. Beteges ragaszkodás vagy nem tudom. Ez messze nem normális dolog.
ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy idealizált képed egy nőről, aki átvert és elérhetetlen. Ez nem szerelem
ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom írni, ismételni, hogy ez nem szerelem egyikőtök részéről sem.
ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 2017-ben lettem szerelmes és hiába tudtam, hogy nem kölcsönös, próbáltam mindent megtenni, hogy megszeressen mégis elbuktam. Azóta is őt keresem másokban és mai napig túl sokszor eszembe jut. 3 éve nem láttam és nincs köztünk semmi kapcsolat.
ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Én minden nőn azt látom hogy folyamatosan radarozzák a környezetüket és ha belebotlanak egy jó csávóba akkor már adják is a jeleket neki.Ez akkor is így megy náluk ha párkapcsolatban,házzasságban élnek. Tökmindegy hogy mióta élnek együtt valakivel,mindig van nekik talonba valaki akivel bármikor összejöhetnének. A nőkkel nagyon vigyázni kell. Nem akarom szó szerint idézni amit mondott,de szerintem ennek az embernek van igaza:

[link]

ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Nőként mondom, hogy szerintem nem.

De ez is olyan dolog, hogy pl egy be nem teljesült szerelem is más, meg egy beteljesült is.

A nem viszonzott szerelem esetében fenn állhat évekig/évtizedekig is az érzelem. Ennek az az oka, hogy a nő fejében van egy kép, amilyennek elképzeli a férfit, de mivel nincs vele együtt, így nem tudta megismerni a férfi "szürke hétköznapos" oldalát is.


A beteljesült szerelem viszont max2-3 év és elmúlik vagy átalakul szeretetté/megszokássá.


Nekem is van egy ilyen "plátói" szerelmem vagy 8 éve, de tisztában vagyok vele, hogy ha összejönnénk, egy idő után nem érezném azt, amit most.🤷‍♀️

ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

A viszonzatlan szerelem idővel szerintem elmúlik, véget ér. Eleve nem lehet olyan intenzív sem, mint mikor kölcsönös.

Nálam legalábbis nem tartott sokáig. Én épp szerelmes voltam majdnem egy éve egy jó barátomba, de tudtam hogy semmi esélyem nála, így feladtam és nyitottam más felé. Belementem egy kapcsolatba valaki mással, akibe nagyon hamar egymásba szerettünk ami azóta is tart, közben össze is házasodtunk. Ő életem szerelme, és most már 14 éve vagyunk együtt.:)

Most már tudom, hogy a màsik pasi, bár szerelem volt, nem olyan intenzív és mély, mint ami a párommal, és szerintem így utólag visszagondolva azt a sràcot idealizáltam is, mert nem volt lehetőségem annyira közelről megismerni, mintha egy kapcsolatban lettünk volna.

ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!