Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a kellemetlen szituban?

Figyelt kérdés

A munkahelyen már egy ideje nagyon tetszik az egyik férfi kollegám. Jóban vagyunk, sokat beszélgetünk, úgy érzem kölcsönös a vonzalom.

Ebédelni egy közeli kifőzdébe szoktunk járni. Ott az idősebb női eladókkal jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni pár szót mindig.

Így került egyszer szóba, hogy az egyik eladó Saxendát szeretne adni magának fogyás céljából, csak nem írták fel neki. Ebben segítettem, mondtam, hogy nekem felírta a háziorvos is.

Ezek után tegnap a pultban a dugig tömött sor előtt, az általam igen kedvelt kolléga előtt megkérdezi, hogy na sikerült-e végre fogynom, hagy kiló vagyok, mennyit fogytam? De szerinte el kéne végre fogadni önmagam…. De mégis mennyit szúrok? Nem kellett-e volna már többet fogynom?

Azt hittem kinyílik a föld alattam…. Valahol a szitu röhejes, de nagyon lefagytam, köpni nyelni nem tudtam…. A férfi hallgatott, nem szólt bele, majd pár lépéssel arrébb állt… majd amikor kimentünk a kifőzdéből, látta, hogy nagyon kivagyok, majd mondta, hogy reméli tanultam az esetből, mert ez nagyon kellemetlen, többet nem mondok magamról ilyen infót senkinek….

Na ez a mondata is rosszul esett, nagyon nem vigasztalt meg…. Még a könnyem is kicsordult….

Kb 10 kilót kell fogynom, több endokrin gondom van, orvoshoz járok vele, lassan haladok sajnos minden diéta ellenére :(

A pasi többet nem beszélt a helyzetről, de annyira csúnyának érzem most magam, hogy lennem tudom mondani :(

Mi tévő legyek ?



ápr. 17. 06:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

De kérdező az a férfi nem a barátod és nem is szeretnéd, hogy a barátod legyen, vonzódsz hozzá, úgy gondoltad/gondolod, hogy kölcsönös. Eddig a pontig még mindig csak egy kolléga! Ő neki az égvilágon semmi köze a harcaidhoz, életedhez. Ha a barátod lenne, vagy a pasid még akkor se várható el, hogy közbelépjen főleg ha nem ért egyet veled!!!

Most jobb lett volna hogyha megjátszotta volna magát előtted, "megvigasztalt" volna de közben úgyse értett volna veled egyet? Vagy ha beszólt volna a nőnek? Mibe fogadunk, hogy akkor is ő lenne a köcsög mert beszólt a nőnek miközben semmi köze nem volt kettőtökhöz? Akkor megint azt lesnéd hogyha tiszteletlen lett volna vele akkor veled is az lehet? Vagy a "poén" bedobása nem jól sült volna el hiszen rossz kedved volt úgyis? Te egyszerűen bűnbakot keressel a saját "nyomorod" miatt, de arról nem tehet senki! Neked kell vele megbirkózni, neked kell megvívni a harciad. Felnőtt nő vagy, nem 10 éves kislány!!!

Kit érdekel, hogy te rossz paszban vagy, lefagytál amikor másnak is megvannak a maga problémái?

Mindenki elsősorban magával törődik és nem lehet felrónni senkinek, hogy neked nem nyalja a hátsód Tök mindegy, hogy a nőről van szó vagy a férfiról.

Nézz már magadra, te is magaddal foglalkozzol!

Ezért vagy nevetséges!

Elvárod, hogy jók legyenek hozzád az emberek, de ha nem úgy történik ahogyan te szeretnéd már a másikban keresed a hibát!

Nemrég írtad, hogy nemcsak kollégák vagytok és mégis azért mert nem szólt közbe, neked adott tippet a férfi már másképp gondolkodsz róla!

Mi van, elfelejtetted amikor jól érezted magad vele? Ilyen hirtelen?

Mit mondd el ez rólad?

Értelemszerűen azt, hogy nem vagy különb se tőle, se a nőtől.

Sőt még rosszabb vagy.

Mindkettő tényleg nagyon jó tanácsot adott neked és te rájuk haragszol csak azért mert kövér vagy.

De ők tehetnek róla, hogy az vagy, hogy nincs önbizalmad, nem tudod megvédeni magad?

Az a te személyes problémád, kereszted.

Mellesleg az se érdekel senkit, valószínűleg a férfit se, hogy te fordított esetben kiálltál volna mellette mert nem lett volna rá szükség, ő már felnőtt férfi, másrészt lehet elzavart volna a fenébe, hogy te az anyját játszod és mert semmi közöd hozzá!

Te ne magadból indulj ki, mindenkinek más a személyisége és nem kéne épp amiatt másokra mutogatni mutató ujjal amikor a másik kezed rád mutat vissza, hogy bizony te voltál a történet kiindulópontja és ugyanolyan vagy mint ők.

ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Süt belőled a bántalmazás és a rosszindulat. Tele van a válaszod torzítással és hülyeséggel, ne haragudj. Ez nem hiányzik, nem segít, csak még mélyebbre taszít…. Ezt élvezed ugye?

A többieknek köszönöm a hasznos válaszokat!

ápr. 18. 20:49
 23/27 anonim ***** válasza:
59%

Más is ugyanazt írta mint én egy pár kivétellel akik szerint bunkó a férfi mert kutya kötelessége lett volna melléd állni! De mire fel? Mi ő neked, randiztok, történt csók, szex? És akkor mi van? Attól még nem a pasid és ha nem ért veled együtt nincs oka melléd állni, de simán benne lehet, hogy azt hitte van benned annyi, hogy megvéded magadat. Ha ő híresztelte volna el, hogy te küszködsz naponta a diétáddal, vagy valami ilyesmi akkor igen egy utolsó semmirekellő bunkó lenne, de a szemedbe megmondta, hogy reméli tanulsz az esetből és megválogatod kivel mit osztasz meg. Sírtál. Akkor hogyan jött volna jó lépésként ki egy frappáns sztori? Gondolkodj már mielőtt butaságokat írsz le.

Vagy miért mondta volna neked, hogy hiába vagy túlsúlyos attól még lehetsz szép amikor csúnyának érzed magad, megalázva? Esküszöm, hogy felfoghatatlan miért is vártál el tőle bármit is.

A saját kinézeted miatt őt hibáztatod mert nem játszotta el a megmentő lovagot.

És ha nem lett volna ott akkor kire haragudnál? Akkor is rá mert mentél volna neki sírni, vagy nem vette volna észre, hogy kisírtad a szemed, szomorú vagy?

Nem is válaszolsz a kérdéseimre mert szerinted én is érzéketlen, rosszindulatú vagyok. Pedig nem, én is csak realista vagyok mint a többi válaszoló akik szerint szintén csak egy kolléga és magával törődik elsősorban mindenki!

Valamilyen álomvilágban létezel, még nem nőttél fel és ugyanolyan én-központú vagy, sőt érzéketlen másokkal szemben csak más motivál téged, más a kiinduló pont: a kinézeted, az önbecsülés hiánya.

Jól mondta a nő is , fogadd el magad és ha sikerül, lesz kiforrott személyiséged nem fogod felvenni, hogy egy idegen miért kérdez rá a súlyodra.

Más tényleg csak legyintene ilyesmikre, nem foglalkozna vele.

Te még kérdést is írtál ki, nem is akarsz többé ott ebédelni és még a férfit is hibáztatod.

Hogyha ez normális viselkedés részedről akkor más már egyenesen szent melletted.

Jó égést, kínos pillanatokat kislány! 🤡

ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

“ Jó égést, kínos pillanatokat kislány! 🤡”


Köszönöm a jókívánságokat, hasonlókat!

ápr. 18. 21:57
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

Na látod milyen könnyű téged manipulálni? Ugyan azt csináltad mint én! Nem vagy különb senkitől sem, ugyanolyan önző, önközpontú vagy. És akkor te igényelsz jó bánásmódot mondhatni idegen emberektől! Haha!


"Érdekes" igazából ez is vicces, hogy nekem kinyitod a csipád, de szemtől szemben a való világban lefagysz, néma Levente vagy, csak tátogsz mint a partra vetett hal és persze bőgsz mint a kisbaba.


Látod a gyakorlat teszi a mestert, képezd magad önvédelem mentén, tudj visszavágni, vagy figyelembe se venni.


Igazából nem világos miért nem könyveled el egyszeri esetnek és, hogy majd máskor jobban megy, vagy a nő szegénységi bizonyítványának és a drága pasikaénak is aztán mész tovább a dolgodra ha már mindenáron hunyót, rossz, érzelemmentes embereket akarsz kihozni a sztoriból?


Hát azért, mert nem hagyj nyugodni, hogy meg lehetett volna előzni az esetet, meg lehetett volna magad védeni és a férfin baromi jó levezetni a saját tehetetlenséged.


Mint írtam full érzéketlen, egoista vagy másokkal szemben, tele sérelmekkel ugyanakkor. Önkritika keine és önfejlesztés nem fog menni ha nem nézel tükörbe képletesen értve.


Te dolgod, ha neked jó szenvedni, másokat előszedni akkor csináld tovább, de garantálom neked, hogy sok ciki pillanatod lesz még, sok ember megfogja neked mondani a frankót mint ők is megtették! 🤣🤣🤣

ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem volt olyan durva, amit a nő mondott, inkább kicsit ilyen kotnyeles tapintatlanságot vélek felfedezni benne, nem kifejezett rosszindulatot. A kollégád meg még ha nem is avatkozik bele a dolgaidba, utána kár volt még le is hordania. Alap, hogy ha jóban vagyok annyira valakivel, hogy vele töltsem az ebédszünetem, akkor nem törlöm belé a lábam, ha éppen sebezhető állapotban van. Emberi minimum. De a pasiról legalább kiderült, hogy még ezt a szintet sem tudja hozni, így boldogan felejtheted el még a létezését is.
ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem a durvaság volt a kiakasztó 26, hanem amint írtam, a helyszín és a kontextus. Nem egy dugig tömött kifőzdei sorba való a kajálda vendégének eü problémája. A pasiból meg csupán az empátia hiányzott, mert a helyzettel ő sem értett egyet, csak ezért engem tett felelőssé, hogy megtörtént.
ápr. 19. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!