Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennél kellemetlenebb, gázabb...

Ennél kellemetlenebb, gázabb szituba kerülni... Hasonló helyzetben mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Nyaralunk egy nagyobb baráti, ismerősi társasággal Balcsin. Reggel felkeltem korán, hogy akkor elmegyek wc-re nyugiban, mikor mindenki alszik még.


Reggel 6 után már bőven világos van, és mivel a slozin van ablak, villanyt nem kapcsoltam feleslegesen. Viszont sajnos kulcs az nincs a helyiséghez... De mindegy gondoltam úgysincs ébren senki, meg úgyis hallom ha valaki közeledik.


A wc pont az ajtó mellett van balra a sarokban. Dolgom végeztével felálltam, spray fújás, már készültem, hogy akkor bugyi fel, de abban a pillanatban a semmiből nyilt az ajtó... És pont egyik barátnak az ismerőse volt akit csak alig ismerek, tehat iszonyat kínos volt... Persze gyors elnézéskérés közepette becsukta de a csupasz fenekem telibe látta, de még szerintem az intim részemet is... Iszonyat gáz volt, azóta rendesen kerül, meg nyilván én is őt...


25/N



2023. jún. 26. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne fújd föl, ez semmi!!!
2023. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gáz. Ez anatómia.
2023. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
De nyugi én is örlődnék. 🤣
2023. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez semmi, orulj neki hogy ez eleted legcikibb elmenye. Vicc nelkul. A legtobb ember az elete soran ennel millioszor kinosabb dolgokat el at, ez lepkefing.

Egyebkent meg Ti teszitek kinossa, sajat magatoknak es a masiknak is. Ha viccesen fogtad volna fel, es csak nevettetek volna rajta, akkor mar reg nem lenne belole ugy. Akkor kinos ha azza teszitek.

2023. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Fúha.
2023. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Fúú mekkora gáz szitu! Miért, más embereknek nincs segge, vagy mi? Vagy szerinted létezik élő ember akire még nem nyitottak rá?

Lehet jövő holnapra meg már mindent látni fog belőled mert mondjuk összejöttök...

2023. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Azért a hülyegyereket remélem legalább azért lecseszted, hogy a jó édes anyja nem tanította meg kopogni, mielőtt benyit valahova.
2023. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Ebben mi a gáz?
2023. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
semmi gond.
2023. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
80%
Amid VAN, azt ne szégyelld.
2023. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!