Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha tudom, nincs jövőnk, de mégis vele maradok, mert tetszik, hogy "elkényeztet"?

Figyelt kérdés

A korábbi barátommal a minimumért is könyörögnöm kellett, 8 hónapos kapcsolatunk alatt összvissz kétszer voltunk randizni, merthogy neki "nincs pénze engem hetente etetni valahol", viszont a barátaival heti 2-3 buli simán belefért... Sosem mentünk sehová, mert "nincs kedve".


Most lett egy párom, aki ennek a teljes ellentéte. Állandóan programokat szervez, de olyanokat, hogy az állam leesik. Hoz-visz autóval, a barátom pl. a közös bevásárlásra is úgy vitt el, hogy a benzinköltség felét elkérte, mert hogy ő magának a sarki kisboltban is bevásárolna, miattam kell kimenni az Auchanba.

A mostani barátom meg tényleg úgy viselkedik velem, mint egy úriember. Kinyitja a kocsiajtót, hozza a táskámat, meglep csak úgy virágcsokorral, sütivel. Most pl. a hétvégét a Balatonnál töltjük, múlt hónapban Rómába vitt, meglepetésként (keresztrejtvényt csinált, aminek a megoldása volt az úti cél).


De tudom, hogy nem egymás mellett öregszünk meg, hogy nincs hatalmas közös jövőnk. Ennek egyik oka a nagyobb korkülönbség, a másik pedig az, hogy én külföldön képzelem el a későbbi életemet... Őt pedig minden ideköti, itt van a munkája, itt építette fel magát, az egzisztenciáját, itt vannak kapcsolatai. Viszont sokkal jobb vele, mint egyedül, vagy mint a volt barátommal volt. Baj, ha vele maradok addig, amíg nem lesz aktuális a külföldi terv (ez évek kérdése, még egyetemre járok)?


ápr. 28. 13:29
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
93%

Kihasználni csak azt lehet,aki hagyja magát.Itt csak annyi van,hogy a férfi nem bunkó paraszt.

Amíg mindketten jól érzitek magatokat a kapcsolatban,addig élvezzétek.Ha meg már nem,különváltok.Csak ne ígérj olyat,amit tudod,hogy ugysem tudsz betartani.

ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
46%
És az emberek nem értik hova tűnik a kedvesség a világnól... na, az olyan picsák, mint te kihasználják a kedves embereket és kiirtják belőlük a jóindulatot.
ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
49%
Lâtom aki szâmodra nem.pozitîvat îr lehùzod.Nevetsèges vagy.Mennyit gomboltâl le a sugardaddydròl?Az ilyenek miatt a következő nő mâr az első randin fizetheti a sajât rèszêt.
ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt…az a gáz, hogy te olyan pasival, mint az exed, egyáltalán együtt voltál. Elkéri a benzinpénzt meg nem visz el soha sehova? Ilyennel a második randira nem mennék el😂


Velem eddig kb. minden pasi minimum olyan jól bánt, mint veled a mostani, ez lenne a bare minimum, a beugró szint. Csak azért meg egyikkel sem maradtam együtt, mert rendesek voltak, ha én meg nem szerettem őket. Növessz már gerincet és ne használj ki másokat.

ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
Nem a sugar daddym, hanem a párom.
ápr. 28. 14:01
 16/57 anonim ***** válasza:
68%
Fizetsz magadnak valamit ebben a kapcsolatban?Dolgozol,vagy egêsz nap otthon vagy?Vagy legalâbb ha ennyi mindent fizet,a hàztartàst viszed egyedül?
ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

"Fizetsz magadnak valamit ebben a kapcsolatban?"

Én is meglepem néha őt, igen.


"Dolgozol,vagy egêsz nap otthon vagy?"

Nappali képzésen tanulok.


"Vagy legalâbb ha ennyi mindent fizet,a hàztartàst viszed egyedül?"

Nem élünk együtt.

ápr. 28. 14:07
 18/57 anonim ***** válasza:
35%
Körmös,műszempilla?
ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
54%

Ez a sztori igazából arról is szól, hogy belül te is érzed magadról, hogy nem is tudnál másik jót/jobbat kifogni.

Mivel ha tudnál értékes férfit fogni, akkor komfortos lenne neked a tudat, hogy továbblépj, ha nem egyeznek a jövőképeitek. Akkor mernél őszinte lenni, de mivel az komfortzónán kívül van neked, ami azt jelenti hogy azon kívül gyenge vagy és jobban ismered magad, belül tudod magadról hogy értéktelen is, ezért maradsz ebben. A belső hangodat nem tudod becsapni, ezért maradsz a komfortzónán belül.

ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Nem tart el, megvan a saját pénzem.
ápr. 28. 14:10
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!