Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha tudom, nincs jövőnk, de mégis vele maradok, mert tetszik, hogy "elkényeztet"?

Figyelt kérdés

A korábbi barátommal a minimumért is könyörögnöm kellett, 8 hónapos kapcsolatunk alatt összvissz kétszer voltunk randizni, merthogy neki "nincs pénze engem hetente etetni valahol", viszont a barátaival heti 2-3 buli simán belefért... Sosem mentünk sehová, mert "nincs kedve".


Most lett egy párom, aki ennek a teljes ellentéte. Állandóan programokat szervez, de olyanokat, hogy az állam leesik. Hoz-visz autóval, a barátom pl. a közös bevásárlásra is úgy vitt el, hogy a benzinköltség felét elkérte, mert hogy ő magának a sarki kisboltban is bevásárolna, miattam kell kimenni az Auchanba.

A mostani barátom meg tényleg úgy viselkedik velem, mint egy úriember. Kinyitja a kocsiajtót, hozza a táskámat, meglep csak úgy virágcsokorral, sütivel. Most pl. a hétvégét a Balatonnál töltjük, múlt hónapban Rómába vitt, meglepetésként (keresztrejtvényt csinált, aminek a megoldása volt az úti cél).


De tudom, hogy nem egymás mellett öregszünk meg, hogy nincs hatalmas közös jövőnk. Ennek egyik oka a nagyobb korkülönbség, a másik pedig az, hogy én külföldön képzelem el a későbbi életemet... Őt pedig minden ideköti, itt van a munkája, itt építette fel magát, az egzisztenciáját, itt vannak kapcsolatai. Viszont sokkal jobb vele, mint egyedül, vagy mint a volt barátommal volt. Baj, ha vele maradok addig, amíg nem lesz aktuális a külföldi terv (ez évek kérdése, még egyetemre járok)?


ápr. 28. 13:29
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Kevesebb irigység, és rosszindulat, köszi.
ápr. 28. 15:46
 42/57 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem engedd el. Ha már harmincas vége, negyvenes eleje (vagy még több) éves hapi, akkor valszeg komoly kapcsolatot akar. Ha te 5 évre a magad kényelme szempontjából lefoglalod, akkor kiszalad az idejéből, hogy nyomorult esetleg megházasodjon.


Amúgyis ez már súrolja a sugar daddy szintet.

ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok irigy egyâltalân sem rosszindulatù.Van akinek bejön az èlet:)))
ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
83%
Hat, én ugyanigy indultam... most az illető a férjem 5.eve. Amit leirtál, tűpontos az éb életutammal....az egyetlen difi, hogy ő akkor 34 volt, nem 36
ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
51%
Oh Dràga ,köszönöm a lepontozàs.Az okossàgodròl tettêl tanubizonysâgot ezâltal is.Gondolom mindenkit lenêzel,főleg azokat a nőket akik maguknak fizetnek egy êtteremben.
ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

A lényegre nem válaszoltál még mindig...

Tudja hogy nem vele tervezel? Ha igen és jó neki így akk oké, ha nem akk nem kéne húzni az idejét (bár ebbe a vola Önzőnek kell lenni 😮‍💨).

ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
51%
Miért húzod más idejét, és miért veszel el éveket valakitől ha nem lesz belőle semmi? Csak erre válaszolj mert erre még nem válaszoltál.
ápr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
63%
Nem fog vàlaszolni,mert jò ez neki ìgy,egy fillèrt nem költ magâra,hanem az eltartòja fizet neki mindent.Majd kêsőbb fog koppanni amikor egyedül marad ,mert ez nem kapcsolat.
ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Gáz vagy
ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
57%
Aki szerint a kérdező miatt szív a többi nő,annak nem kéne magába szállnia?Én se más nő miatt sz.opok,hanem a saját döntéseim miatt.Mit kell szidni?Mindketten jól érzik magukat a kapcsolatban.Ez a lényeg.A férfinak se kötelező hurcolászni a kérdezőt.De neki így felel meg.Azon írigykedni,hogy a kérdező kapott a szüleitől lakást és eltartják ndg külön undorító.Én nem kaptam,mégsem sírok miatra;és nem is irigyeltem senkitől,aki kapott.
ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!