Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha tudom, nincs jövőnk, de mégis vele maradok, mert tetszik, hogy "elkényeztet"?

Figyelt kérdés

A korábbi barátommal a minimumért is könyörögnöm kellett, 8 hónapos kapcsolatunk alatt összvissz kétszer voltunk randizni, merthogy neki "nincs pénze engem hetente etetni valahol", viszont a barátaival heti 2-3 buli simán belefért... Sosem mentünk sehová, mert "nincs kedve".


Most lett egy párom, aki ennek a teljes ellentéte. Állandóan programokat szervez, de olyanokat, hogy az állam leesik. Hoz-visz autóval, a barátom pl. a közös bevásárlásra is úgy vitt el, hogy a benzinköltség felét elkérte, mert hogy ő magának a sarki kisboltban is bevásárolna, miattam kell kimenni az Auchanba.

A mostani barátom meg tényleg úgy viselkedik velem, mint egy úriember. Kinyitja a kocsiajtót, hozza a táskámat, meglep csak úgy virágcsokorral, sütivel. Most pl. a hétvégét a Balatonnál töltjük, múlt hónapban Rómába vitt, meglepetésként (keresztrejtvényt csinált, aminek a megoldása volt az úti cél).


De tudom, hogy nem egymás mellett öregszünk meg, hogy nincs hatalmas közös jövőnk. Ennek egyik oka a nagyobb korkülönbség, a másik pedig az, hogy én külföldön képzelem el a későbbi életemet... Őt pedig minden ideköti, itt van a munkája, itt építette fel magát, az egzisztenciáját, itt vannak kapcsolatai. Viszont sokkal jobb vele, mint egyedül, vagy mint a volt barátommal volt. Baj, ha vele maradok addig, amíg nem lesz aktuális a külföldi terv (ez évek kérdése, még egyetemre járok)?


ápr. 28. 13:29
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
71%

Tök hülyeség elvinni a témát erre a "ki mit fizet" irányba, nézzük marha egyszerűen ezt a dolgot:


Te magad írod, hogy nem látsz vele közös jövőt. Tehát mindentől eltekintve, te már most tudod, hogy nem vele akarod leélni az életed. Ez szimpla időpocsékolás, rabolod az ő idejét is, meg a sajátodét is, hiszen elveszed mindkettőtöktől az esélyt, hogy találjon egy magához valót.


Viszont mivel te magad emelted ki itt a pénz témát, sőt, fura mód az exedre úgy hivatkozol hogy "a barátom" (ez elég érdekes), teljesen egyértelmű, hogy csak azért vagy vele, mert hozza-viszi a valagad meg programokat szervez. Ha ez nem lenne, a kérdés sem született volna meg, mert már kipenderítetted volna a f.szba.


Innentől kezdve meg ennek már illene elvi kérdésnek is lennie. Az sem kutya, ha olyannal vagy együtt akit igazából nem szeretsz (ha szeretnéd, féltenéd hogy elveszíted), de ha csak a saját kényelmed érdekében vagy együtt valakivel, az egyenesen gusztustalan. Te 20 éves vagy, még játszhatod az agyadat sok férfinak mert van időd, ő viszont 36 éves és feltételezem normális kapcsolatot akar, szóval ha minimális együttérzés is van benned, akkor kiteszed a szűrét és megadod az esélyt neki, hogy találjon egy olyan nőt, aki megbecsüli, nem csak azért mert hozzák-viszik.


El kellene már jutni az emberek tudatáig (és mindegy hogy férfi vagy nő), hogy játszani lehet a kutyával, a Playstation-nel meg az Xbox-szal, de emberek idejével, érzéseivel, érzelmeivel ne játszadozzunk már.

ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
86%

#32

Mondjuk annak a faszinak sincs sok esze 36 évesen, aki egy 20 éves lánytól stabilitást vár és nem gondolja azt, hogy csak a pénzért van vele…zsák a foltját.

ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem dolgozol, miből van saját pénzed? Amit a szüleid adnak, az nem a sajátod, hanem az övek.

Szerintem teljesen okes, valószínűleg ő is csak rövidtávra tervez veled, lehet veled villogni a 40-es haverok előtt. Kölcsönösen kihasználjatok egymást. Azert nem mondanám, hogy te használod ki, mert aki ennyire nem látja a fától az erdőt, az meg is érdemli.

De szerintem tisztában van vele, hogy te sem vele akarsz megoregedni es ez visszafelé is így van.

ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

"Amit a szüleid adnak, az nem a sajátod, hanem az övek."


Addig az övéké, amíg náluk van.

A lakásomat is ők vették, mégis az enyém. De ez nagyon részletkérdés. :)

ápr. 28. 15:06
 35/57 anonim ***** válasza:
25%

33


Meg se haragudj, én ismerek 30+-os férfit aki húszas évei elejét taposó nővel van együtt és nincs kitömve pénzzel, szóval nem azért van vele együtt a nő mert pénzes a f.szi.


De ezzel csak a saját nemed ásod alá, mert te úgy gondolod, hogy hülye az a férfi aki 36 évesen bármit is elvár egy nőtől (teljesen mindegy, hogy hány éves), de az teljesen rendben van szerinted, ha egy nő érdekből van együtt valakivel, érdekből kefél és játssza az agyát nap mint nap úgy, hogy amúgy rohadtul nem kívánja a másikat. 😀


Csodás gondolkodásmódod van azt megmondom, jár a tapsvihar, remélem a kölkeid is erre a az életmódra fogod nevelni, kifizetődő az biztos.

ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Oké. De egyiket sem te teremtetted magadnak, egyikért sem te dolgoztál meg. Úgyhogy lehet részletezni, de nem érdemes.

Ha a párod tudja, hogy csak érdekből vagy vele, akkor teljesen oké, bár talán 36 évesen és pláne ha meg pénzes is, csak nem olyan hülye, hogy ne essen le neki a tantusz. De miért nem olyannal vagy, akit szeretsz is? Miért cseszed el az ő és a saját idodet is ezzel?

ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
86%

#36

A “zsák a foltját” mondás szerinted mire utal? Nem arra, hogy egyformán hülye mindkettő?😂A csaj azért, mert csak kihasználja a pasit, a pasi meg azért, mert azt hiszi, hogy egy 20 éves kislánnyal érdemes hosszútávra tervezni. Biztos nem csak azért van vele, mert 20 éves és feszesebb, mint egy vele egyidős. Mondom, zsák a foltját, ugyanolyan felszínes mindkettő.

ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
50%
Tudja, hogy nem akarsz gyereket és külföldre akarsz majd menni?
ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Ő az, aki nem akar családot soha.
ápr. 28. 15:35
 40/57 anonim ***** válasza:
22%
Ja,hogy a szülők a segged alâ toltak egy lakàst,îgy mindjârt màs.Legalàbb neked nem kell annyit melòzni,vagy hitelekbe verned magad.Akkor nemcsoda,ha büdös neked a melò.
ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!