Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha tudom, nincs jövőnk, de mégis vele maradok, mert tetszik, hogy "elkényeztet"?

Figyelt kérdés

A korábbi barátommal a minimumért is könyörögnöm kellett, 8 hónapos kapcsolatunk alatt összvissz kétszer voltunk randizni, merthogy neki "nincs pénze engem hetente etetni valahol", viszont a barátaival heti 2-3 buli simán belefért... Sosem mentünk sehová, mert "nincs kedve".


Most lett egy párom, aki ennek a teljes ellentéte. Állandóan programokat szervez, de olyanokat, hogy az állam leesik. Hoz-visz autóval, a barátom pl. a közös bevásárlásra is úgy vitt el, hogy a benzinköltség felét elkérte, mert hogy ő magának a sarki kisboltban is bevásárolna, miattam kell kimenni az Auchanba.

A mostani barátom meg tényleg úgy viselkedik velem, mint egy úriember. Kinyitja a kocsiajtót, hozza a táskámat, meglep csak úgy virágcsokorral, sütivel. Most pl. a hétvégét a Balatonnál töltjük, múlt hónapban Rómába vitt, meglepetésként (keresztrejtvényt csinált, aminek a megoldása volt az úti cél).


De tudom, hogy nem egymás mellett öregszünk meg, hogy nincs hatalmas közös jövőnk. Ennek egyik oka a nagyobb korkülönbség, a másik pedig az, hogy én külföldön képzelem el a későbbi életemet... Őt pedig minden ideköti, itt van a munkája, itt építette fel magát, az egzisztenciáját, itt vannak kapcsolatai. Viszont sokkal jobb vele, mint egyedül, vagy mint a volt barátommal volt. Baj, ha vele maradok addig, amíg nem lesz aktuális a külföldi terv (ez évek kérdése, még egyetemre járok)?


ápr. 28. 13:29
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez gáz, de nem gond: majd lesz szívás...
ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
13%
Ha mindent ő fizet akkor eltart.De lehet előbb dob ki têged egy 18 êvesêrt.
ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltál abba, hogy ez neki hogy fog esni ha vége? Tud egyáltalán a terveidről? Az elképzeléseidről? Hogy jöhetsz össze valakivel, akit nem is szeretsz igazán, de jól bánik veled? Tudod, nagy önzőség valakinek az idejét húzni, hogy több évet pazarol egy kapcsolatra ami végül sehová nem vezet?

Ezen gondolkozz egy kicsit.

ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

"Ha mindent ő fizet akkor eltart."

Nem tart el, együtt sem élünk. Ugyanúgy megvan a saját pénzem, ahogyan előtte volt.

ápr. 28. 14:17
 25/57 anonim ***** válasza:
31%
Minden egyes alkalommal amikor talâlkoztok,pênzbe kerülsz neki.Lâttâl mâr nőt,aki fizeti a közös programokat?Oda-vissza működik ez.
ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Értem, de ez akkor sem egyenlő az eltartással.
ápr. 28. 14:20
 27/57 anonim ***** válasza:
78%
Én se fizettem még sose randin.Mit kell ezen vergődni.
ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
72%

Mit fizessek.Én se kérem el az árát,ha veszek neki valamit.Szembe röhögne,ha fizetni próbalnék egy randin.Az én férjem annak idején megmondta,hogy neki egy nő se fog fizetni.

Sose fizettem,nem is fogok.Azért,mert ti csak a p.inát látjátok a nőben,más férfiként viselkedik.Igaz,azok ingyen is dughatrak akármikor,nem varják el egy kóla áráért,hogy sz.opjon a nő.

ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem, miért kéne egy férfinek kifizetni az ÉN fodrászomat... :D
ápr. 28. 14:46
 30/57 anonim ***** válasza:
50%
Eleve közös kassza van.Kitudom fizetni a fodrászom,de szó nélkül ad pénzt a férjem is.Én is adtam már neki,ha valamit ki kellett pótolni.De nem mindenki sóher.
ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!