Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, igaz az, hogy egy pasit kicsit bizonytalanságban kell tartani, mert ha nem, előbb utóbb újabb hódításokra indul?

Figyelt kérdés

Tehat ha megnyugszik es látja, hogy téged biztos megfogott, mert összeköltöztetek es közös élet van, látja, hogy érte élsz halsz, az agyára megy előbb utóbb és kezd mást keresni …. hogy megcsalhasson, kell kis adrenalin.

Felbőszültek akik kivételnek tartják magukat, kíméljenek!


ápr. 29. 19:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen egyetértek, én is ezt tapasztaltam mindig is, viszont sajnos azt is, hogy ezt nem igazán lehet taktikából megjátszani, mert érződik, látszódik egyszerűen, ha odavagy a másikért, ha pedig hidegen hagy, akkor természetesen jön az, hogy nem nagyon foglalkozol vele, és igen, általában mindenkinek az elérhetetlen kell.
ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Tehat érzékelted, hogyha a pasi bizonytalan volt benned, akkor jobban tepert?
ápr. 29. 19:48
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem vagy az esete, akkor hiába taktikázol, az után futnak akik jobban bejönnek nekik külsőre.
ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha ő megunja azt, hogy te szereted akkor nem szeret téged és hiába csinálsz bármit nem fog hatni, maximum egy ideig aztán ismét meg fog téged unni. Fölösleges olyan férfira pazarolni az időt akit idegesít, hogy te szereted.
ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges taktikázni. Add önmagad. Ha te szereted kimutatni az érzéseidet de ez a másiknak taszító, akkor nem ő az embered. Senkivel sem kell foglalkozni. Mindenki adja önmagát.
ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem akartam taktikázni csak azt láttam, h a ribik utan sírnak
ápr. 29. 21:41
 17/27 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos én is így jártam mindig. Nem taktikáztam soha. A barátnőm meg folyamat….és az imádás csak nőtt feléje.
ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Azok, akikre ezt hat, azok igencsak bargyu, ostoba egyedek. Egy normalis ferfi egybol bedobja a torolkozot az elso ilyen manipulacios probalkozasnal. Kattos libakat a kattos pasik szeretik. Ne hivjuk mar oket ferfiaknak.
ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%
Igaz.
ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
36%
Húzni kell az agyukat
ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!