Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit csináltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit csináltok olyan férfival ismerkedéskor, aki nagy buta, iskolázatlan, beszélgetni nem tudtok vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen iskolázatlan, nem érettségizett, 30 éves korára elbutult férfi van a neten, főleg vidéken, de nem csak. Ők azt mondják, hogy milyen értelmes nő vagyok, de nem azért, mert érdeklődnek, hanem mert nekik is buta nő kell, nem szeretik (és a rokonaik sem) az értelmesebb nőket. Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is.

Van ilyen férfival tapasztalatotok? Érdemes párkapcsolatban gondolkodnia egy értelmesebb nőnek ilyen férfival? Én úgy tapasztalatom, hogy a rokonai is minedig érdeklődnek tőle a nőkről, véleményt alkotnak, s az ilyen férfi ezt el is hiszi, nincsenek önállő gondolatai, véleménye.


máj. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
18%

Milyen berki meg ezek?

A kérdés a buta iskolázatlan pasikról szól. Leírtam hogy siralmasak az olyan pasik. Nektek lehet mondjuk pont ez az etalon. De azt lehordani akinek nem?

máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
70%
#10! Hagyjuk már, ismerjük a love storyd, naponta írtál róla kérdést skizokám😁
máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
0%
Ja a sok incel összegyűlt és beletiportam a lelkükbe. Összeállt már a kép.
máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
63%

#13! Igen, igen. Én például egy terhes nő incel vagyok😂

Rettenetesen beletiportál a lelkivilágomba😭😭😭

máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
17%

Mindenesetre téged irritál az ha a sötét butákról negatívan írnak. Menjetek fessétek az ajtokat hétvége van mi mást lehetne csinálni

Amikor valakik háborognak, azzal csak magukat árulják el hogy erzékeny pontjukra lépett valaki.

Sötét pasik hős védelmezői a gyk-n.

máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
55%

#15! Jut is eszembe, a gletteléshez találtál már pasit? Az ajtófestős nem vállalja?🤔

Igen, nekem is csak az ajtó festés jut😭 Úgy irigyellek! Én is olyan izgalmas hétvégét akarok, hogy egész hétvégén szánalmas, buta férfiakkal cseteljek! Hogy csinálod? Kérlek, áruld el a titkot!😂

máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Elbúcsúzom tőle és megyek haza Harry Pottert meg sci-fit nézni.
máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet annyira okos, ha ez kérdés. Nem kell tenni semmit velük. Azért, mert léteznek mindenféle emberek a korosztályodban, nem muszáj beszélgetni velük. Hát leírtad, hogy nem lehet velük jókat beszélgetni. Akkor mégis miről beszélünk? Pár mondat alatt ezt ki lehet szűrni, és el lehet köszönni. Mégis mit csinálnék vele?
máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
12%

Na a fogyik díszpéldányai a gyk-n.

A sötét pasik nem zsibbasztanak igy le :D

Lehet meg kéne őket becsülnöm mégis. Ahogy elnézem a gyk-t, náluk van lejjebb is.

Nem véletlen tiltja nekem mindenki. Nem ezen a szinten szokott pasim lenni:)

máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Te sem lehetsz intelligens, hogyha szerinted az a butaság jele, hogy valaki a Harry Potter és a sci-fiket szereti
máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!