Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit csináltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit csináltok olyan férfival ismerkedéskor, aki nagy buta, iskolázatlan, beszélgetni nem tudtok vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen iskolázatlan, nem érettségizett, 30 éves korára elbutult férfi van a neten, főleg vidéken, de nem csak. Ők azt mondják, hogy milyen értelmes nő vagyok, de nem azért, mert érdeklődnek, hanem mert nekik is buta nő kell, nem szeretik (és a rokonaik sem) az értelmesebb nőket. Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is.

Van ilyen férfival tapasztalatotok? Érdemes párkapcsolatban gondolkodnia egy értelmesebb nőnek ilyen férfival? Én úgy tapasztalatom, hogy a rokonai is minedig érdeklődnek tőle a nőkről, véleményt alkotnak, s az ilyen férfi ezt el is hiszi, nincsenek önállő gondolatai, véleménye.


máj. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a lepontózoknak írnál ilyen üzeneteket. Minden incel lefelé pontoz. Hülyék paradicsomába kerültem.
máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
#32! Ne beszélj mellé. Fel tudod oldani azt az ellentmondást, hogy az a legfőbb szórakozásod, hogy olyan emberekkel chatelsz, akiket lenézel és ostobának tartasz, vagy sem? Mert tetszik vagy sem, ez semmiképpen nem a mentálisan ép emberekre jellemző. Neve is van a pszichológiában. Kognitív disszonencia. A gondolataiddal ellentétesen cselekszel. Ez vagy te. Nos?
máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
#32! Egyébként rossz hírem van. Nem az incelek pontoznak le, mivel az incelek többségének 50 vagy alatti a százaléka, a lepontozóidnak meg többségében magasabb. Mindenki felismer már itt téged, Lujza. Tudják, hogy nem vagy százas.😁
máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem.

Akiknek az a baja hogy nem szivesen vannak a nők életleptelen incelekkel. Az nagyon is incel.

máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
86%

#35!Senkinek nem az a baja, csak a 2 agysejteddel te nem tudod felfogni.

Egyébként elárulom, azért kell velük beszélgetned, mert velük egyezik az IQ szinted. Eddig akármit írtam neked, egyszer se sikerült adekvátan válaszolnod. Tök mást írsz.

máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%

Egy rakat dolgot reagáltam a bolondnak is, erre engem pontoznak le. Akkor milyen adekvát választ vársz?

Nyilvánvaló, hogy a neten a pasik selejtje van leginkább. De a gyk meg ezeket védi. Ennyike.

máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

#37! Pl.kérdeztem, ha ennyire lenézed és ostobának tartod azokat a pasikat, miért az a legfőbb hétvégi szórakozásod, hogy velük csetelsz? Azt mondod, unalmasak, miközben te tőlük várod, hogy szórakoztassanak, te magad, náluk izgalmasabb programot nem tudsz kitalálni. Ez azt mutatja, hogy te még náluk is unalmasabb vagy. Erre sem válaszoltál egyszer se. Tudod, értelmes emberek között úgy folyik a kommunikáció, hogy amikor az egyik mond/ír valamit, a másik arra reagál és fordítva.

Te egyáltalán nem veszed figyelembe, hogy mit írnak neked, csak papagájként ismételgeted ugyanazt. Nem vagy képes normális emberi kommunikációra.

Most kb.negyedszerre írod le, hogy a "gyik ezeket a pasikat védi", miközben nem tudsz egyetlen kommentet se felmutatni, amiben valaki "védi őket".

máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem szállok ilyenekről beszélgetésbe akik bolondot pártolnak.

Őszintén. Lenne értelme? Mert nekem nincs.

máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

#39! Megint azt igazoltad, amit az előbb írtam.

"bolondot pártolnak."

Ezt ismételgeted, mint egy papagáj. De hol? Ki? Ez csak a fejedben létezik.

máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozás mond vmit?
máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!