Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit csináltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit csináltok olyan férfival ismerkedéskor, aki nagy buta, iskolázatlan, beszélgetni nem tudtok vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen iskolázatlan, nem érettségizett, 30 éves korára elbutult férfi van a neten, főleg vidéken, de nem csak. Ők azt mondják, hogy milyen értelmes nő vagyok, de nem azért, mert érdeklődnek, hanem mert nekik is buta nő kell, nem szeretik (és a rokonaik sem) az értelmesebb nőket. Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is.

Van ilyen férfival tapasztalatotok? Érdemes párkapcsolatban gondolkodnia egy értelmesebb nőnek ilyen férfival? Én úgy tapasztalatom, hogy a rokonai is minedig érdeklődnek tőle a nőkről, véleményt alkotnak, s az ilyen férfi ezt el is hiszi, nincsenek önállő gondolatai, véleménye.


máj. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Fel perc után behanyok tőle
máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Azért mert nem iskolázott valaki nem lesz buta 30 éves korára.. az az ember alapból buta.
máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
52%

#41! Nem. A lepontozásodnak mi köze a kérdésben említett pasikhoz? Az a te kommentedre vonatkozik🤦🏽‍♀️

Ha leírod 10x, hogy a gyik a buta pasikat védi, az nyilván nem egy hasznos válasz. Azért van lepontozva.

máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

"a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is."


Hát én 47 éves nőként szeretem a rajzfilmeket, sci-fi filmeket és a Harry Potter-t is. Két diplomával úgy vélem, nem vagyok iskolázatlan, és butának sem tartom magam. Bocs, most zavart okoztam a világodban?

Viszont úgy érzem, veled nem tudnék beszélgetni, te túl szűk látókörű vagy.

máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
56%

"Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is."

Amikor ezt a sort elolvastam, azonnal a kukába dobta a kérdést az agyam, és akkora szánalmat és megvetést érzek irántad, kedves kérdező, hogy szavakkal nehéz lenne leírni.

Biztos vagyok benne, hogy téged még annyira sem vet fel az ész, és csak egy egoista, lenéző, rosszindulatú álértelmiségi vagy, aki amúgy valójában képtelen gondolkodni.

máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Remélem a gyerekeidnek majd nem az Attack on Titan-t rakod be estimesének, mint rajzfilm 😂
máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
46-os: a Magyar Népmeséket és Mátyás királyt nézték többször is és sok magyar mesét és egészséges gondolkodású kamaszok :) .
máj. 17. 13:51
 48/55 anonim ***** válasza:

47

Azok gyerekeknek szóló mesék. De attól, hogy valami rajzolva van, még nem lesz feltétlen gyerekmese, erre akartam célozni

máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Nem gond, én h.nyok az ázsiai és verekedős tartalmú bármilyen filmtől, rajzfilmtől és sci-fi-től, engem és gyermeiket az európai kultúra sokkal jobban érdekel, hogyha keresztény, akkor főleg, nem az agresszióra nevelem őket szabadidejükben. Minek ez a sok agresszió, ami ázsia felől jön a technológiával?

Rengeteg minőségi tartalmú 20 századi normális európai film van magyaroknál, olaszoknál és franciáknál is.

Ennek a neve is egy nagy sz.r és unalmas: "Attack on Titan", azt sem tudom mi a frnc ez. Nem is értem hogyan szoktak erre olyan sokan, a rengeteg verekedésre és agresszió, az amcsi bunkó akciófilmekről ebben a században nem is beszélve, h.nyinger.

máj. 23. 08:19
 50/55 anonim ***** válasza:
55%

49

Nem minden szól ám aggresszióról. Te hányingert kapsz ezektől, más meg nem. Gyenge lehet a gyomrod

máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!