Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit csináltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit csináltok olyan férfival ismerkedéskor, aki nagy buta, iskolázatlan, beszélgetni nem tudtok vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen iskolázatlan, nem érettségizett, 30 éves korára elbutult férfi van a neten, főleg vidéken, de nem csak. Ők azt mondják, hogy milyen értelmes nő vagyok, de nem azért, mert érdeklődnek, hanem mert nekik is buta nő kell, nem szeretik (és a rokonaik sem) az értelmesebb nőket. Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is.

Van ilyen férfival tapasztalatotok? Érdemes párkapcsolatban gondolkodnia egy értelmesebb nőnek ilyen férfival? Én úgy tapasztalatom, hogy a rokonai is minedig érdeklődnek tőle a nőkről, véleményt alkotnak, s az ilyen férfi ezt el is hiszi, nincsenek önállő gondolatai, véleménye.


máj. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

sci-fi nem kizárólag ázsiából jön, mi baj van egy jó Star Trek sorozattal, ami még mai napig is aktuális politikai, szociális problémákat dolgoz fel sok epizód alatt, érdekes és befogadható formában? Vagy egy olyan rajzfilm, ami komoly érzelmeket mutat be, érdekesebb vizuális formában, mint egy egyszerű film tenné (pl amúgy, ha már a magyar filmgyártást hozod fel, ennek egy nagyon jó példája a Műanyag égbolt c. alkotás, ami ugyan viszonylag friss, de rajzfilm is, sci-fi is, és nagyon nem is gyerekeknek való).

Szerintem te eléggé korlátolt vagy, ha nem látod be, hogy nem csak a 20. századi európai klasszikusok lehetnek jók és minőségi tartalmak.

máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyunk a fasizmusban, hogy minden embernek fénymásolat egyforma legyen az ízlése, de látom, hogy az 50es-nek nehezen emészthető, ha eltérű ízlésű emberek vannak, mint az 51esnek is, emiatt nyomjátok a személyeskedést: "te eléggé korlátolt vagy". Én egyikőtökről sem mondtam személyes velémenyt, a saját ízlésemről beszéltem.
máj. 23. 11:19
 53/55 A kérdező kommentje:
50-esnél is ez a b.nkó jellemzés: "Gyenge lehet a gyomrod"
máj. 23. 11:20
 54/55 anonim ***** válasza:

"Örülök, hogy nem vagyunk a fasizmusban, hogy minden embernek fénymásolat egyforma legyen az ízlése"

Dehogy örülsz. :D

Akkor a kérdésed se született volna meg. Te kezdtél minősíteni másokat amiatt, hogy a Harry Potter-t vagy a sci-fiket szeretik.


"50-esnél is ez a b.nkó jellemzés: "Gyenge lehet a gyomrod""

Dehogy bunkó, örülnöd kellene, hogy csak ennyit kapsz.


Én a keresztények 90%-ától hányok, ha már annyira az a téma, hogy ki mitől "hány".

Szar emberek vagytok (jó példa vagy rá te is), szinte semmi saját gondolat, az erkölcsről és értékekről pedig iszonyatosan tévúton jár a legtöbbetek. Te vagy a legjobb példa rá.

Ja, és pont belőletek fröcsög a igazán az agresszió, nálatok csak a muszlimok rosszabbak.

máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

53

Én ezt arra mondtam, hogy hánysz tőlük, meg hányinger. És nem beszólásnak, a nagyimnak isbilyen szempontból gyenge a gyomra, nem bírja az ilyesmit, gondoltam te ilyen lehetsz. Hát ezek szerint tévedtem.


Amúgy rengeteg féle anime van, rengeteg féle amerikai film van. Van köztük jó, van köztük rossz. Attól, hogy ilyeneket néz valaki, még lehet teljesen más az ízlése egy másik valakitől, aki ilyeneket néz. Véleményem szerint az lesz kevésbé nyitott ember, aki a teljeset kidobja a kukába valamilyen prekoncepció miatt.

máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!