Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit csináltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit csináltok olyan férfival ismerkedéskor, aki nagy buta, iskolázatlan, beszélgetni nem tudtok vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen iskolázatlan, nem érettségizett, 30 éves korára elbutult férfi van a neten, főleg vidéken, de nem csak. Ők azt mondják, hogy milyen értelmes nő vagyok, de nem azért, mert érdeklődnek, hanem mert nekik is buta nő kell, nem szeretik (és a rokonaik sem) az értelmesebb nőket. Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is.

Van ilyen férfival tapasztalatotok? Érdemes párkapcsolatban gondolkodnia egy értelmesebb nőnek ilyen férfival? Én úgy tapasztalatom, hogy a rokonai is minedig érdeklődnek tőle a nőkről, véleményt alkotnak, s az ilyen férfi ezt el is hiszi, nincsenek önállő gondolatai, véleménye.


máj. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
67%

#19! Tudjuk milyen szinten szokott pasid lenni. A sajátodon. A béka feneke alatt kettővel 😂

Annyira sötét vagy, hogy azt se veszed észre, mennyivel szánalmasabb az, aki általa lenézett emberekkel csetel hétvégén, mint, aki ajtót fest. Utóbbinak ugyanis lesz szép ajtaja. Nem volt izgalmas de hasznos igen. Ellenben veled, akinek se nem izgalmas, se nem hasznos. Olyan ostoba vagy, hogy föléjük képzeled magad, miközben alattuk vagy🤣

Nem válaszoltál. Hogy áll a glettelés?😉

máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
12%
Szexre jók csak. Minél többet. Ha ki is néznek legalább valahogy. Beszélgetésbe nem jó velük bonyolódni.
máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
0%

"Elbúcsúzom tőle és megyek haza Harry Pottert meg sci-fit nézni"



En meg a szemhejamat belulrol, mert ejfel mult. (Nehez letenni ezt a k.urva GYK-t, addiktiv)



39F incel

máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
#24! 🤣 Imádom hogy ilyen intelligens vagy! Ahogy hisztitel, amikor szembesítenek a tényekkel.
máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
0%
Bakker hallod ki vagy borulva attól hogy iskolázatlan sötétekről nincs jó véleménye másoknak. Elmebeteg vagy. Es mégcsak betegségtudatod sincs. Durva ha vki ennyire nem veszi magát észre. A netes sötétek ennél azért bőven magasabb szinten is vannak.
máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

#26!Ki van kiborulva? Te melyik mozit nézed?🤣

Én rajtad szórakozom, aki olyan skizofrén, hogy állítólag nincs jó véleménnyel a buta pasikról és mégis azzal tölti a szabadidejét, hogy egyszerre öttel csetel😂 Nem is ellentmondás 😂

Drága, nekem valóban nincs jó véleményem róluk és...tadam...nem is beszélek velük 😁

máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy sajnos beteg ember. Ez a sok röhögés is mint a diliházban mikor röhögnek a bolondok, ahogy elképzelem. Ilyen szétálló fogak, debil fej.


Szerintem csak azokkal beszelhetsz. Mindenesetre a béna incelek gyenge pontod.

máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
26%
Miután pár év kapcsolat után már úgyis csak a napi menü, a számlák és a kölykök a téma, nem értem mi ezzel a problémád. Vagy szerinted 10 év után is a szekulàris humaniznusról, J.S. Bach munkàsságàról és a kiválasztó szervrendszerről beszélnek a párok? Bocs de nekem ez az észrevételem 😅
máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
0%

Neked van vele problémád. Te viselkedsz itt úgy mint egy beteg ember.

Te borultál ki egy sima válaszon a buta emberekről.

máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

#30! Ki borult ki, diliském?😂

Látom, nem tudod, feldolgozni, hogy bezárták a Lipótot. Olyan jó helyed volt ott!

máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!