Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kíváncsi lennék, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék, hogy van-e köztetek olyan nő, aki a következő őrülségben benne lenne?

Figyelt kérdés

Tehát van-e köztetek olyan nő, aki elkövetne egy olyan őrülséget, hogy belevágna egy házassába egy ismeretlen normális pasival.

Azért normálist írtam, mert kinézetre és életszinvonalban is az átlaghoz tartozik.



2012. ápr. 19. 09:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem! Majd 2 év után...minimum.
2012. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nahát, kiveszett belőletek a romantika, és még ti írjátok, hogy a barátom így meg úgy unalmas :D

Felnőni?

Nemááár

34 vagyok, de agyilag úgy 24 :D

2012. ápr. 19. 15:55
 13/20 anonim ***** válasza:
Inkább agyilag 13 :)
2012. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

EEEEENNNNNNDDDDD

kapcsold ki a tévét, húzd ki a függönyt, irány a való élet! :D

2012. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13 sem volt rossz :)

Szeretem az őrültségeket és az életet :)

Ez nem korfüggő :D

2012. ápr. 20. 14:42
 16/20 anonim ***** válasza:

Sok őrültségbe benne voltam már, de a házassággal soha nem viccelnék.

egy házas nő (2 év után házasodtunk)

2012. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sokan félreértik a kérdést.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a 3.-4. találkozás után (ha megbizonyosodtál, hogy a szex is jó vele), hozzá mennél-e.

2012. ápr. 26. 12:53
 18/20 anonim ***** válasza:
A 3. 4. találkozás után még nem szexelnék.
2012. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Akinek van egy csepp esze pont a nemi élet miatt nem vág így bele semmibe.

Mi van ha korai magömlése van és ez nem látszik sem a külsején sem a pénztárcáján? Mi van, ha orgazmust csak úgy ér el, hogy jól pofánvág és meg-du.g ?

Ha nem kell vele izélni akkor sem biztos, hogy az illető normális, lehet, hogy túrja az orrát, lehet, hogy alvajáró stb. csak egy idióta vág bele ilyesmibe.

2013. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja értem, hát sokan már a 3. 4. találkozás után össze is költöznek főleg a vidékiek, akiknek nincs hátterük és a fővárosban csak közösen tudnak lakást bérelni. És akkor jönnek mennek a partnerek.

Mindenesetre, a házasságnak komoly jogi vonatkozása van. A volt házastárs tartásáról ahallottál már? Na az aztán nem túl romantikus és még kötelezhet is rá az állam.

2013. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!