Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Unalmas kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas kapcsolat?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és egy 14 éves lánnyal járok, több mint egy hónapja. Tudom, hogy ez nem valami sok idő, de én nagyon beleszerettem. Nemrég összevesztünk és azt mondta, hogy lehet, hogy szakítani akar, mert állítólag unalmas neki ez a kapcsolat, de nem teszi, mert akkor én szomorú lennék. Én megmondtam neki, hogy ha csak azért jár velem, hogy nekem legyen jó, és neki nem az, akkor szakítsunk. Ő azt mondta, hogy elgondolkozik, hogy milyen döntést hoz majd. Másnap rám írt, és bocsánatot kért, hogy hülye volt, de nem akar elveszíteni, mert szintén szeret engem. Én tanítottam meg csókolózni, és nagyon örült, hogy végre volt valaki, aki nem nevette ki azért, mert még soha sem volt ilyenben része, de mióta megtanítottam, azóta csak nagyon ritkán akar velem csókolózni. Ez azért van, mert még új neki, vagy egyszerűen nem tetszik neki a dolog? Lehet, hogy az a gond, hogy még nem tudott megnyílni előttem, vagy csak azért jár velem, hogy ne legyen egyedülálló?

Mit tegyek, hogy ez megváltozzon, és mit tegyek, hogy ne legyen "unalmas" a kapcsolatunk?


Kérem a lenéző, sértő hozzászólásokat mellőzzétek.


Akiktől értelmes válaszokat kapok, azoknak nagyon szépen köszönöm!



2012. ápr. 26. 00:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem jobban tudom, hogy mit érzek"


Nem biztos. Van már elég tapasztalatom, nyugi. Ha otthagynád akkor max pár napig szar lenne, de utána már csak örülnél, hogy megszabadultál tőle. Párszor átéltem már ezt, uh tudom miről beszélek.

2012. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szia második válaszoló vagyok. Most visszanéztem mit írtam : "utánzó" melegfelvonulásnak számít". Úristen, nagyon félregépeltem:D:D:D nem tudom hol járt közben az eszem:DD azt akartam írni hogy "megnyílvánulásnak".
2012. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!