Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk titeket érdekel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket érdekel, ha a kiszemelt lány mozgáskorlátozott, vagyis tolókocsis vagy mankós?

Figyelt kérdés

Most műtöttek meg, de sajnos rossz hirt kaptam mert fél évig kell mankóznom, mert a térdem állapota nem jó. szeretnék szerelmes lenni most nyáron, csak nem tudom elképzelni, hogy lenne pasim ,mivel mankóznom kell sajnos :(

Fiúk! ha nektek tetszik egy csaj, vagy szerelmesek vagytok belé érdekel, hogy mankózik vagy tolókocsiba van? járnátok vele úgy is? leszarnátok ki mit mond?



2012. ápr. 29. 21:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked milyen elvárásaid lennének a társadtól... Mert lehet hogy te vagy a beteg de pont ez a lényeg, hisz sokkal nagyobb támaszra lenne szükséged. Én azt mondom hogy nem zavarna, csakis akkor lenne bökkenő ha nem tudnám megadni neki amire szüksége van, mer így csak hátráltatnám.


20/F

2012. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Oszt mé nem lehet akkor leírni normálisan a kérdéskiegészítést? A 8-asnak van igaza a fentiekre reagálva. Gyógyulj meg. Vagy volt egy balfék aki kirakott??? De akkor miért nem azt írod?
2012. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
40%

13:27


8as vagyok.


Én csak a fent leírt kérdésre válaszoltam. Nem vagyok gondolatolvasó, szóval honnan kellene tudnom hogy van e előzmény vagy sem?? Nehogy már az én hibám legyen, hogy te nem tudod értelmesen leírni a kérdést + a hozzá kapcsolódó dolgokat, hogy az ember ne értse félre. Ismét megmutatta magát a női logika!

2012. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

8-as!

csak megmondtam, hogy úgy, hogy nem tudod az előzményeket, nem kell itélkezni, ezen miért kell fennakadni?

a kérdést normálisan feltettem és arra kértem választ nem replikációt arról ,hogy mikor szeretnék pasizni.

nő logika? akkor a pasi logikával mi van? Az se mindig remekel... TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

2012. máj. 2. 14:53
 15/27 anonim ***** válasza:
A nyolcas speciel pont benne van a tisztelnivaló kivételek között. Legközelebb értelmesen tedd fel a kérdésedet, és ha kérdezel, örülj, ha valaki válaszol neked. Egyébként még mindig nem lehet jobb választ adni annál. Szóval, ha kissé kifejtenéd a kérdést úgy, hogy mi is értsük, akkor tudnánk jobban reagálni. Nem vagyunk mi sem gondolatolvasók.
2012. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Pasi logika egyértelmű a sör az sör, a szex az szex


A nő meg a dvd-n szexet ért illetve meghatározott időpontban akar szerelmes lenni.


Én nem ítélkezem, csak elmondom a véleményem. Nem tetszik ne olvasd vagy ne kommenteld.

2012. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
És ha neked meg az nem tetszik, hogy hogy akarom élni az életemet, nem kell ideírnod szintén.
2012. máj. 2. 18:47
 18/27 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Csak azért mert úgy sok dolog érthetőbb lenne.


11-es vagyok (ja és persze semleges a témában mielőtt engem is lecsesz itt valaki... :D )

2012. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18:47


Ne kérdezzél és nem írom le a véleményemet. Engem nem érdekel hogy hogy éled az életedet. 1 élettel való tanácsot se adtam.. szövegértelmezési gondok nálad is felmerülnek úgy látom..

2012. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kérdeztem és nem pont hozzád intéztem a a kérdésem, hanem normális válaszolókhoz. Ha meg nem érdekel az hogy hogy élem az életem, ne irkálj ide, hanem keres valakit, aki érdekel a hülyeséged


11-es/18-as

18 vagyok

2012. máj. 2. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!