Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Szóval, kezdjük az elején. Van egy fiú (hívjuk B-nek), akibe 3 évig szerelmes voltam, de nem mertem neki elmondani. Most év elején jött egy új srác (hívjuk A-nak)a suliba és nekem nagyon megtetszett, jó barátok is lettünk. 4 hónappal ezelőttig mind a két fiú bejött (B-be szerelmes is voltam), de aztán úgy éreztem h B-nél nincs egy kis esélyem sem, ezért elkezdtem hajtani A-ra aki még mindig csak tetszett. 1 hét alatt el is mondták neki a drága "barátaim", hogy nekem bejön, és ő azt mondta, hogy én is tetszek neki. Megkérdezte, hogy járunk-e. Vártunk 1 hetet és úgy éreztük, hogy akkor most már járhatunk. Jó, jártunk. Még most is járunk... Csak egy a baj. Mikor elkezdtünk járni, rá kevesebb mint egy héttel azt a hírt hallottam az egyik legjobb barátomtól, hogy B szerelmes belém. Ezt régen is sokan mondták már, de nem hittem el, mert nem bíztam bennük, és azt hittem, hogy ilyen nem is létezhet... Na szóval, miután az egyik legjobb barátom is azt állította, hogy tetszem neki, rákérdeztem nála. Nagy nehezen kinyögte, hogy már évek óta szerelmes belém. Nekem újra elkezdett tetszeni és nem tudtam, hogy mit csináljak. Miközben A-val jártam, B még jobban tetszett, de A-val képtelen vagyok szakítani, mert nem akarok neki rosszat ( de talán képes lennék rá ha...). Ha B még mindig szeretne. De nemrég eldöntöttem, hogy megkérdezem h van-e még nála esélyem, és hogy tetszem-e még neki. Meg is kérdeztem... Azt mondta, hogy már nem szerelmes belém, nem bírt már rám várni... Igazából én neki elmondtam, hogy nem tudok köztük dönteni, azért mondta, hogy már nem bírt rám várni. Egy világ dőlt össze bennem... 3 napig majdnem folyamatosan sírtam. Most jöttem rá, hogy nagyon szeretem, mikor már késő... Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak? Mert én B-t szeretem nagyon, nagyon, viszont A-val járok, B pedig már nem szerelmes belém. Szerintetek van még nála esélyem? Légyszi segítsetek, ha valaki akar privátba is írhat!

2012. máj. 10. 18:29
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nem tudom, hogy kéne helyesen cselekednem... :(
2012. máj. 10. 18:53
 12/26 anonim ***** válasza:
már egy elmondtam...ne legyél már ilyen nyuszi ezzel csak arra utalsz , h még nem vagy elég érett egy kapcsolatra.
2012. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem nagyon értettem...
2012. máj. 12. 16:12
 14/26 anonim ***** válasza:
megint leírod h nem tudod hogyan kéne helyesen cselekedned pedig egyszer már leírtam.
2012. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
biztos...
2012. máj. 12. 20:17
 16/26 ismeretlenXDD válasza:
Figyu!!! Ha A-nak aztmondod, h szakítasz vele, és közben kiderül, h B már télleg nem szeret, akkor szívás. sztem hagyd az egészet a francba, és sz*rd le a fiúkat:)
2012. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Heee more!!! Barátaid! Milyen barátok azok akik elmesélik másnak?? Hát b+ elég szar barűtaid vannak am meg láttalak fb-n és olyna ronda vagy hogy majd kihányom a belemet!!! IDe figyelj Rozsda MAris szard le! Ne bízz senkibe!MEgértettek! U.I. A barátod voltam és ezért szakítok veled!! PPP
2012. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hee... tudom ki vagy. xD

Te nem a barátom vagy, csak szimplán a legjobb barátnőm :P

2012. máj. 22. 15:20
 19/26 anonim ***** válasza:
Kabbe! ÚGy is tudom mit cisnálsz a wc-be a barátnőddel !!!:O És ne érts félre.
2012. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Oké, oké... Hagyjuk, az nem a barátnőm hanem a csajod... :D De majd megbeszéljük 3 szem közt xD
2012. máj. 22. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!