Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak, mi kell nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mi kell nektek?

Figyelt kérdés
Sok olyan esetet hallani, hogy a párok szétmennek, házasságok felbomlanak manapság és ez aggasztó. Nőként ez rémít, hiszen nem arra játszom, hogy 10-20 év után egyszer csak magamra maradjak egy vagy több gyerekkel. Mi kell ahhoz, hogy végig kitartsatok egy nő mellett? Milyen nő mellett tartanátok ki?

2012. jún. 6. 21:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Sör.
2012. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Aki főz, mos, takarít, sört hoz a hűtőből, nem kúr félre, és nem igénytelenedik el sem testileg, sem szellemileg, amellett még a bu.ik is kitartanának.
2012. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts,hogy minden a férfi hibája kezdetnek megteszi.
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Csegi89 ***** válasza:
TV,pizza,sör
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nemtudom, velem a barátnőm szakított. Erről őt is meg kéne kérdezned, hogy ne csak a fütyisek oldaláról tájékozódj.
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 szamóca.. ***** válasza:
vágy kell nekik, ami mindig újraéled. anélkül egy pasi se marad meg a nő mellett.
2012. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
aki nem hanyagolja el magát,mindig készen áll egy jó szexre,és nyitott a változatos dolgokra.
2012. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én férfiként genetikailag úgy vagyok kódolva,hogy tovább szaporítsam az emberi fajt,minél több nőstényt termékenyítsek meg.

Minden férfi erre van teremtve,ezt legyőzni,vagy uralni embert próbáló feladat.Majdhogynem lehetetlen.Nekem eddig sikerült megállnom és egy nőstény mellett kitartok az utolsó csepp véremig,de még van optimista becslésem szerint 30év szaporodóképes állapotom,ami nem kevés..Szóval tudja a jó ég mi lesz,de én kitartok a nőstényfarkasoroszlánszukám mellett!!

2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem állítom, hogy egy ilyen eset csak a férfi hibája lehet. A kérdés nem támadás, csak érdekel, hogy nektek milyen nő kell ahhoz, hogy ásó, kapa, nagy harang :)
2012. jún. 6. 21:27
 10/27 anonim ***** válasza:
szendvicsek
2012. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!