Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hol találtatok rá a párotokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találtatok rá a párotokra?

Figyelt kérdés
Milyen helyen, szituációban,rendezményen? Hátha kapok valamilyen jó ötletet.20F

2012. jún. 8. 17:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Suliban, munkában, de az az érdekes, hogy eddig a 2 legnormálisabb sráccal buliban találkoztam, szóval ennyit arról hogy discoban nem lehet értelmes embereket megismerni :)
2013. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Fúú hát én a jelenlegi páromat már nagyon régóta ismerem, de csak 8 hónappal ezelőtt beszélgettünk először igazán és jöttünk össze.


De úgy, hogy nagyban néztük anyáékkal az X-faktort és közben beszélgettem egy barátnőmmel. Majd írtam valamit ennek a srácnak mert nagyon utálta ezt a műsort. Beszélgetni kezdtünk. Majd elhívott sétálni. Tiszta jó volt.. beszélgettünk egy csomót bele az éjszakába, majd volt egy pillanat amikor elkapott magához húzott és megcsókolt. Először hagytam magam, majd eltoltam. Idősebb nálam 7 évvel. Utána megint csókolóztunk, egészen hazáig többször is, de nem igazán hagytam. Megbeszéltük hogy titokban tartjuk, majd aztán másnap beleegyeztem az egészbe. :D


17/L barátom 24/F

2013. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hihetetlen de szexrandi.hu-n és 4 éve vagyunk együtt,nekem ez eddig a leghosszabb kapcsolatom.

Szóval a netes tábort bővítem.

2013. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Koncerten. A haverja és barátnőm elkezdtek beszélgetni, aztán mi is. Átbeszélgettük a fél estét, közben leitattuk egymást, aztán elhagytam a tömegben...:D Három hónap múlva jöttünk össze, addig csak "haverkodtunk"...:)
2013. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

22.40-es vagyok,mondjuk én 1 hónapon keresztül elküldtem a fenébe és állandóan beolvastam neki,hogy te vagy az az ember,akivel biztos,hogy nem jönnék össze,mert nem tetszik a leveled,olyan hamis stb,persze erre föl állandóan bombázott a levelek tucatjaival,aztán nagy nehezen mikor nem volt már dolgom,mégis találkoztam vele.


Villámcsapás volt első látásra.

2013. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátomra egy bokorban, nem vicc :D

Buli után mentünk haza haverokkal és megláttuk, hogy vki fekszik egy bokorban. Odamentünk hozzá, hátha csak rosszul lett és elájult. Nagy nehezen felkeltettük, de elég részeg volt, alig tudott beszélni. Megkerestem a tálcáját és kiderült hogy német. Nem volt szivünk ott hagyni, meg ki tudja ki találja meg utánunk. A tálcájában találtam egy hivatalos papírt amin rajta volt egy cím, oda elvittük, de senki nem nyitott ajtót. Végül pár perc múlva haza értek a haverjai, mondták hogy már őt keresték egy órája. :D következő pénteken is ott voltunk, és felismertek minket a barátai, odajöttek beszélgetni hozzánk. A srácnak nagyon égett az arca a történtek miatt, de nagyom hálás is volt hogy nem hagytuk ott :D egész este beszélgettünk, utána randiztunk is párszor, majd összejöttünk. Sajnos azóta már hazament, eléggé megszerettük egymást, de a távkapcsolatban nem hisz egyikünk sem :( azóta is szinte minden nap beszélünk és már tervezgetjük hogyan lehetne megoldani a problémát :)

2013. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%
egyik kocsmában volt bál, barátnőimmel épp leültünk az egyik asztalhoz. odajött a haverjával, elkérte a számomat. találkozgattunk és egymásba szerettünk :) imádom.
2013. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Roníí17 válasza:
100%

egy kissebb faluban egy buliban,nem volt nálam öngyújtó és a haverja odalölte hogy neki van.. ő meg cigit kért mer nem volt nàla. 60percet késett a vonat amivel mentek volna Győrbe parzyzni ezért nem vàrtàk meg hanem vissza jöttek oda. :D

2éve vagyunk együtt.

2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen voltunk tanulmányi "kiránduláson" egyetemmel 3 napot. Este mondtam magamnak, hogy ..csába ma nem alszok egyedül, és befeküdtem mellé az ágyba. Végigbeszélgettük az éjszakát, aztán rá pár napra hivatalosan is összejöttünk. Ez már több mint 3 éve volt.
2013. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
az utcán
2013. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!